sklep Huawei

i

Autor: materiały prasowe sklep Huawei

Wymiana baterii w smartfonach, laptopach i tabletach. Ile to kosztuje w Huawei?

2022-01-10 2:09

Huawei przygotował nową ofertę serwisową dla użytkowników smartfonów, tabletów i laptopów marki. Przez cały rok 2022 usługa wymiany baterii dostępna będzie w atrakcyjnej cenie – 99 zł w przypadku smartfonów, 139 zł dla tabletów i 199 zł dla laptopów. Promocja obejmuje wszystkie urządzenia Huawei dostępne w tych trzech kategoriach produktowych.

Wymiana baterii w sprzętach Huawei

Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę internetową, wpisać numer seryjny urządzenia oraz kod weryfikacyjny widoczny na stronie, zaakceptować obniżoną cenę usługi i kupić ją przez stronę internetową. Opłacona usługa zostanie przypisana do numeru seryjnego urządzenia. W przypadku niezrealizowania usługi w ciągu 30 dni od daty jej zakupu, środki zostaną zwrócone do klienta.

Po zakupie na stronie, użytkownicy urządzeń Huawei mogą wybrać jedną z dwóch dróg realizacji usługi: • osobiście oddać urządzenie do jednego z Salonów Serwisowych Huawei, które biorą udział w promocji (lista salonów dostępna jest na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/battery-service/)• skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door, która pozwala zamówić kuriera na dowolny adres i obejmuje zwrot urządzenia do właściciela tą samą drogą.

Tańczące z promocjami 03.01.2022

Zamówienie na wysyłkę door-to-door Huawei można złożyć:– na stronie internetowej Huawei– z poziomu aplikacji Huawei Wsparcie dostępnej na smartfonach marki– kontaktując się z infolinią Huawei

Sonda
Czy miałeś/miałaś kiedyś wirusa na swoim smartfonie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze