Huawei nova 9 i nova 8i

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei nova 9 i nova 8i

Klient sam wybierze promocje na produkty. Nowa ofera Huawei

2022-01-06 1:36

Huawei wystartował z noworoczną promocją w swoim sklepie internetowym huawei.pl. Oferta „Noworoczne okazje” daje konsumentom możliwość zakupu wybranych laptopów, monitorów, tabletów, smartwatchy i routerów w atrakcyjnych cenach lub zestawach. Kupujący mogą wybierać spośród gotowych zestawów przygotowanych przez Huawei albo samodzielnie stworzyć zestaw adekwatny do swoich potrzeb. Promocja potrwa do 16 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Nowa promocja Huawei 2022

W ofercie można znaleźć flagowy laptop Huawei MateBook X Pro 2021 z procesorem Intel Core i7 w zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27” i plecakiem w rekomendowanej cenie detalicznej 8 499 zł lub laptop Huawei MateBook 14 z procesorem AMD Ryzen 7 zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27” i plecakiem za 4699 zł. Dla osób poszukujących sprzętu dla graczy, Huawei przygotował zestaw: najnowszy monitor gamingowy Huawei MateView GT 27” i stację Huawei MateStation S w atrakcyjnej cenie 2 999 zł. Osoby, które chcą kupić sprzęt stworzony do pracy mobilnej, w ofercie noworocznej znajdą tablet Huawei MatePad 11 w zestawie z klawiaturą Huawei Smart Magnetic Keyboard w rekomendowanej cenie 1 999 zł. W atrakcyjnej cenie można kupić również router Huawei WiFi Mesh – zestaw z dwoma satelitami za 499 zł, a zestaw z trzema – za 699 zł.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku

Chętni mogą stworzyć własny zestaw produktów optymalny do ich potrzeb – do wybranych laptopów, monitorów i smartwatchy można dobrać jeden lub więcej produktów z dostępnej listy, również w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Na przykład, do laptopa MateBook 14 2021 można dobrać produkty wybierając z listy, na której znajdują się: bezprzewodowa myszka za 9 zł, router Huawei AX 3 za 49 zł i głośnik Huawei Sound Joy za 439 zł. Z kolei do smartwatcha Huawei Watch GT 3 można dobrać pasek za 9 zł, wagę Huawei Scale 3 za 99 zł i słuchawki FreeBuds Lipstick za 799 zł.

Sonda
Czy korzystasz ze smartwatcha?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze