Huawei

i

Autor: Shutterstock Huawei

Wyniki sportowe na żywo? Wyszukiwarka Petal pozwala być na biężaco

2022-02-15 4:21

Wszyscy zainteresowani rywalizacją w rozpoczętych właśnie najważniejszych zimowych zawodach sportowych mogą skorzystać z dedykowanej strony w Wyszukiwarce Petal, która pozwoli użytkownikom smartfonów i tabletów Huawei na bieżąco śledzić wyniki i informacje o wydarzeniu.

Luty w tym roku obfituje w wydarzenia sportowe, a rywalizację reprezentantów 91 państw w aż 109 konkurencjach będą śledzić miliony ludzi na całym świecie. Nowa strona w Wyszukiwarce Petal da użytkownikom smartfonów i tabletów Huawei szybki dostęp do informacji związanych z trwającymi zawodami sportowymi. Miłośnicy sportu, korzystając z Wyszukiwarki Petal, wyświetlą na bieżąco wyniki swoich faworytów, obejrzą filmiki z zawodów, sprawdzą harmonogram rywalizacji oraz aktualne statystyki medalowe. Strona przekieruje także do artykułów i komentarzy ekspertów na temat trwającej rywalizacji.

Aby skorzystać z rozwiązania wystarczy przejść do Wyszukiwarki Petal w urządzeniu Huawei i kliknąć w pierwszą ikonę „Mistrzostwa”, która wyświetli się w górnej części wyszukiwarki. Na stronę można przenieść się także klikając w banner widoczny w Asystencie Huawei oraz tą samą drogą przez inne aplikacje Huawei, a także bezpośrednio wchodząc na TĘ STRONĘ.

Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Inwazja Putina może nastąpić do końca miesiąca

Natywna Wyszukiwarka Petal to autorskie narzędzie Huawei, dostępne na smartfonach i tabletach marki – w tym najnowszych, flagowych smartfonach Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket. Wyszukiwarka pełni rolę osobistego asystenta, który oprócz możliwości wyszukiwania treści na trzy sposoby – za pomocą tekstu, obrazu i głosu –na podstawie wcześniej odwiedzanych stron proponuje materiały dopasowane do zainteresowań użytkownika. W narzędzie wbudowana jest m.in. usługa „W pobliżu”, która wyświetli na mapie lokalne usługi. Użytkownicy mogą skorzystać też z funkcji osobistego tłumacza. Przy pomocy dedykowanych ikon narzędzie wyróżnia także najważniejsze w danym momencie treści.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Wyszukiwarka posiada europejski certyfikat ochrony danych ePrivacyseal i zgodność z RODO oraz przepisami i regulacjami każdego kraju, w którym jest dostępna. Jest wyposażona w funkcję bezpiecznego wyszukiwania, włączenia lub wyłączenia spersonalizowanych reklam i rekomendacji, a także daje możliwości wyczyszczenia historii przeglądania oraz korzystania z trybu incognito.