Z nawigacją zwiedzę Kraków - kup GPS na Supertanio.pl

2010-04-26 4:00

Chorwacja, Egipt - piękne miejsca, ale czy tak naprawdę zwiedziliście już całą Polskę? W kraju jest wiele miejsc, które tylko czekają na to, by je odkryć. Znajdziesz je dzięki nawigacji GPS, która wskaże ci drogę do każdego urokliwego miejsca w Polsce!

Takie urządzenie planuje sobie kupić Piotr Sawicki (52 l.) z Siedlec (woj. mazowieckie), który w zbliżający się majowy długi weekend, chce pojechać na długą samochodową wycieczkę do Krakowa. Co z tego, że nie zna miasta - pokieruje go samochodowa nawigacja!

Czym jest GPS, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Urządzenie stało się już w kraju tak popularne jak telefon komórkowy. Wystarczy zamontować nawigację w samochodzie, wyznaczyć cel podróży i głos pilota poprowadzi nas dokładnie do punktu, w którym chcieliśmy się znaleźć. GPS poinformuje nas o ważnych miejscach na trasach i w miastach, takich jak np.: bankomaty, stacje benzynowe, sklepy, restauracje, itd. Nawigacja GPS szybko wyznaczy trasę przejazdu, wskaże najkrótszą drogę do celu i przeliczy kilometry. A najważniejsze, że korzystanie z niej nic nie kosztuje.

Kup GPS na Supertanio.pl

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze