Bolt

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Bolt

Zniżka na taksówkę! Wystarczy zamówić przejazd bezpośrednio w Mapach Petal

2022-04-04 10:02

Huawei wystartował z promocją, w której do zdobycia są atrakcyjne zniżki w aplikacji Bolt. Aby je zdobyć wystarczy zamówić przejazd z poziomu aplikacji Mapy Petal, a zniżka zostanie przyznana automatycznie. Promocja potrwa do 11 kwietnia.

Osoby, które chcą otrzymać zniżkę, muszą otworzyć na swoim telefonie Mapy Petal i wpisać adres docelowy. Kolejnym krokiem jest zamówienie przejazdu w sekcji „Taxi” poprzez wybranie ikonki Bolt. Następnie użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji Bolt (lub do strony umożliwiającej jej pobranie). Po wykonaniu tych czynności kupon o wartości 7 zł zostanie przypisany do konta – zniżka będzie naliczona automatycznie podczas zamawiania kolejnego przejazdu. Jeśli użytkownik ma na koncie inne kupony, wykorzystanie zniżki 7 zł będzie możliwe po jej aktywowaniu bezpośrednio w aplikacji, w dowolnym momencie trwania promocji.  

Sławomir Dudek – Pieniądze to nie wszystko. Inflacja

Użytkownik może odebrać dwa kupony dziennie, a zniżki muszą być wykorzystane do 11 kwietnia, wyłącznie na terenie Polski. Liczba voucherów jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny jest na stronie głównej Map Petal lub pod TYM linkiem. Aplikacja Bolt, dostępna w AppGallery od ponad 1,5 roku, oferuje szereg usług mobilnych, w tym przejazdy, wynajem hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych. Z aplikacji korzysta blisko 75 milionów użytkowników w 45 krajach Europy i Afryki.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze