Adam Nawałka, debiut, reprezentacja

i

Autor: Łukasz Grochala / CYFRASPORT Debiut Adama Nawałki w roli selekcjonera reprezentacji Polski mecz Polska–Słowacja 0:2. (15 listopada 2013 roku, Wrocław)

Adam Nawałka wystąpił w reklamie piwa

2018-03-19 16:15

Ruszyła pierwsza w Polsce duża akcja marketingowa związana ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Twarzą kampanii reklamującej piwo Warka został selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

Motyw muzyczny z „Siedmiu Wspaniałych", biało-czerwone wstęgi i trener Nawałka, który wszystko obserwuje z pokładu helikoptera – tak w skrócie można opisać najnowszą część kampanii reklamowej „Planety Warka" promującej jedno z piw Grupy Żywiec.

ZOBACZ: Jerzy Dudek na „legendarnych" puszkach piwa

Reklama nawiązuje do nadchodzącego mundialu w Rosji, na którym zagra nasza reprezentacja. Co jednak ważne, Warka nie sponsoruje ani turnieju, ani też naszej kadry. Grupa Żywiec podpisała indywidualną umowę z Adamem Nawałką. To nie pierwsza „prywatna" reklama trenera naszej reprezentacji. Wcześniej reklamował m. in. sieć telefonii komórkowej Play, sklepy Leory Merlin czy napój izotoniczny Oshee.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze