Reprezentacja Polski, Robert Lewandowski, Bartosz Bereszyński, Krzysztof Mączyński, Grzegorz Krychowiak

i

Autor: East News Reprezentanci Polski cieszą się z gola. Od lewej: Bereszyński, Krychowiak, Lewandowski, Mączyński.

Reprezentacja Polski zyskała nowego oficjalnego sponsora

2018-01-29 13:05

Polski Związek Piłki Nożnej podpisał w poniedziałek umowę sponsorską z firmą Coca-Cola. Międzynarodowy koncern zostanie oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, reprezentacji Polski do lat 21, reprezentacji Polski kobiet, reprezentacji młodzieżowych, a także portalu Łączy Nas Piłka. Umowa potrwa od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020 roku.

Coca-Cola zyskała tytuł oficjalnego sponsora reprezentacji Polski i serwisu "Łączy nas piłka" na dwa lata. W tym czasie logotyp marki znajdzie się na bandach reklamowych podczas meczów reprezentacji Polski, ściankach konferencyjnych, stronach internetowych i biletach na mecze.

Zobacz też: Najbogatsze kluby piłkarskie na świecie. TOP 10 drużyn o największych przychodach [ZDJĘCIA]

– Podpisanie umowy sponsoringowej z Coca-Colą jest naturalną konsekwencją wieloletniej strategii budowania silnej marki PZPN i reprezentacji Polski. Cieszymy się, że firma o globalnym zasięgu, która od wielu lat jest partnerem najważniejszych imprez sportowych na świecie, docenia potencjał organizowanych przez nas wydarzeń oraz dostrzega korzyści płynące ze współpracy z federacją oraz naszymi reprezentacjami – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

– Cieszymy się z nawiązanej współpracy i jesteśmy przekonani, że przyniesie ona korzyści dla obydwu stron. Partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Nożnej traktujemy jako strategiczne biznesowo na kolejne lata. To dla nas ogromne wyróżnienie i jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli wspierać drużynę uwielbianą przez Polaków – komentuje Stoyan Ivanov, Country Manager Coca-Cola Poland Services.

Sprawdź również: Robert Lewandowski został ambasadorem marki OSHEE

 

 

Źródło: "Łączy nas piłka"

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze