Agencja Mienia Wojskowego

i

Autor: Shutterstock Agencja Mienia Wojskowego

Okazje

Agencja Mienia Wojskowego organizuje w całej Polsce przetargi. Można tanio kupić m.in. samochody i nieruchomości

2022-08-26 9:48

Jeżeli planujecie duże zakupy, zamiast ulubionych sklepów i aukcji sprawdźcie ofertę Agencji Mienia Wojskowego, która regularnie wyprzedaje takie towary jak samochody, odzież a nawet sprzęt komputerowy. Obok nich znajdziemy także szereg przedmiotów, które mogą posłużyć za domowe wyposażenie albo sprzęt turystyczny.

Oferta Agencji Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego ma w swoich zasobach sprzęt wojskowy, który wyprzedaje po okazyjnych cenach. To prawdziwa gratka dla fanów militariów, którzy mogą upolować prawdziwe wojskowe elementy ubioru i wyposażenia. Agencja Mienia Wojskowego prowadzi sklepy stacjonarne oraz sklep internetowych, w których można kupić oryginalny sprzęt wojskowy. Wiele z oferowanych przedmiotów jest nowych, chociaż zdarzają się też rzeczy używane. Agencja Mienia Wojskowego zapewnia jednak, że choć część z przedmiotów miała okazję sprawdzić się podczas swojej służby w armii, wciąż jest w bardzo dobrym stanie i z powodzeniem posłuży jeszcze niejeden raz. W sklepie można znaleźć prawdziwe perełki, które ucieszą wielu fanów militariów. Trzeba się jednak spieszyć - najlepszy towar wyprzedaje się w mgnieniu oka! 

Pieniądze to nie wszystko Stanisław Szwed

W aktualnej ofercie AMW znajdziemy mnóstwo odzieży. Trzewiki desantowe można kupić już za 150 zł. Jeżeli chcecie przygotować się na zimę, futrzaną czapkę dostaniecie już za 60 zł a rękawiczki nawet za 5 zł. Jeśli potrzebujecie wyposażenia do kuchni, porcelanowe spodki wyceniono na 4-5 zł. Jeśli macie pomysł jak wyko0rzystać skrzynię po amunicji to ta kosztuje 50 zł. - Nie są to podróbki, tylko sprzęty, które Polska Armia używała, przetestowała i zgromadziła w magazynach na wypadek konfliktu zbrojnego - wyjaśnia cytowany przez "Gazetę Lubuską" Michał Pyzik, kierownik działu ds. marketingu i PR w Oddziale Regionalnym Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie.

Pieniądze, które utrzymuje AMW zasilają Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych. Dzięki sprzedaży prowadzonej przez AMW na ten cel przeznaczono już niemal 2 mld zł.

Warto także śledzić przetargi, które AMW organizuje regionalnie. Tym razem tym kanałem wojsko pozbywa sięsamochodów, takich marek jak Mercedes, Opel czy Honker. Duża część aut to stare ciężarówki Star i Kamaz. Przetargi ogłosiły OR AMW w Krakowie, OR AMW w Olsztynie OR, AMW w Bydgoszczy. W ofercie AMW są nawet nieruchomości. Obecnie agencja sprzedaje działki i nieruchomości w Warszawie (cena wywoławcza 48 400,00 PLN), Kłodzku (cena wyw. 3 198,00 PLN) i Zgorzelcu.

Sonda
Czy interesują cię militaria i akcesoria wojskowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze