Wojskowa promocja

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt. Co tanio kupisz od wojska?

2022-12-07 15:37

Agencja Mienia Wojskowego posiada swój własny sklep internetowy. Jego oferta oparta jest na sprzęcie wojskowym oraz różnych, ciekawych akcesoriach. Ceny produktów są przystępne więc jest to prawdziwa gratka dla miłośników militariów.

Agencja Mienia Wojskowego. Czym się zajmuje?

Agencja Mienia Wojskowego jest agencją wykonawczą nadzorowaną przez ministra obrony narodowej. Status prawny oraz zakres jej kompetencji określa ustawa z dnia 10 lipca 2015 roku o Agencji Mienia Wojskowego.

AMW zajmuje się zakwaterowaniem żołnierzy, zagospodarowaniem zbędnych dla wojska i innych służb mundurowych nieruchomości (sprzedaż, dzierżawa, najem, lokale usługowe) oraz mienia ruchomego (sprzęt wojskowy, pojazdy, wyposażenie i uzbrojenie).

Sklep internetowy AMW. Co oferuje?

Agencja Mienia Wojskowego posiada również swój własny sklep internetowy. W skład oferty wchodzą między innymi sprzęty i akcesoria wojskowe - jak również przygotowane z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia "zestawy świąteczne".

"Co warto o nas wiedzieć? Na pewno to, że duża część rzeczy, które znajdują się w naszej ofercie nigdy nie była używana, a swój pobyt w koszarach ograniczyła tylko do wojskowych magazynów. Część z nich miała wprawdzie okazję sprawdzić się podczas swojej służby w armii, ale wciąż jest w bardzo dobrym stanie i z powodzeniem posłuży jeszcze niejeden raz. Nasza oferta nie stawia na baczność, ale warto mieć się na baczności, bo wiele towarów trafia do nas z armii w ograniczonej liczbie" - czytamy na stronie sklep.amw.com.pl.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, w sklepie dostępne są oryginalne produkty wojskowe, produkty przekazane z magazynu wojskowego oraz sprawdzone przez żołnierzy. 

Sonda
Czy odwiedzisz internetowy sklep Agencji Mienia Wojskowego?
Pieniądze to nie wszystko - Dariusz Szymczycha

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze