allegro

i

Autor: shutterstock

Allegro

Allegro podnosi ceny! Jeśli chcesz kupić taniej, masz dwie furtki

2023-09-22 11:57

Korzystasz z usługi Allegro Smart? Szykuj się na podwyżkę cen, gigant e-commerce zapowiedział, że podniesie opłaty za usługę abonamentową, która pozwala m.in. na darmowe dostawy. Podwyżka cen wyniesie blisko 40 proc., Jest jedno "ale"!

Allegro podnosi opłaty za Allegro Smart!

Allegro Smart to pakiet w rodzaju subskrypcji, który pozwala klientom portalu na korzystanie ze specjalnych promocji, czy darmowe wysyłki u wielu sprzedawców (po przekroczeniu jakiejś kwoty zakupu). Niebawem cena ma jednak wzrosnąć.

Jak podaje Allegro, od 16 października podniesiona zostanie cena miesięcznej subskrypcji z 10,99 zł na 14,99 zł miesięcznie. Co więcej, portal nie przedłuży subskrypcji automatycznie, po zakończeniu aktualnego okresu rozliczeniowego zostaniemy zapytani, czy dalej chcemy korzystać z Allegro Smart w nowej cenie. Warto dodać, że jeszcze rok temu portal podniósł minimalne kwoty potrzebne do zyskania darmowej dostawy.

Jak uniknąć płacenia więcej za Allegro Smart?

Są jednak dwa sposoby aby uniknąć podwyżki. Pierwszym jest wykupienie Allegro Smart przed datą podwyżki, tj. przed 16 października przed godziną 9:00. Allegro podaje, że zmiany ceny będą dotyczyły jedynie nieopłaconych miesięcy.

Drugim sposobem jest kupno subskrypcji rocznej. Jak podaje "Fakt", Allegro póki co nie zamierza podnosić ceny całorocznego, które kosztuje 59,99 zł. 

Ponadto jeśli do tej pory nigdy nie korzystaliśmy z Allegro Smart, możemy wypróbować usługę za darmo przez trzy miesiące.

Pieniądze to nie wszystko Michał Szczerb

QUIZ. Kryzysowe słodycze z dzieciństwa. Pamiętasz te słodkości z PRL-u?

Pytanie 1 z 10
Czekoladopodobne batony miały kolor:
Quiz. Słodycze w PRL-u
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze