Amazon walczy z epidemią na wiele sposobów. Firma pomaga pracownikom, lekarzom i nie tylko!

i

Autor: mat. prasowe

Amazon szuka pracowników w Polsce. Ile można zarobić?

2021-01-28 13:18

Amazon wchodzi do Polski z serwisem amazon.pl! Wcześniej firma ogłosiła powstanie 10. centrum logistycznego w Polsce, tym razem po raz pierwszy w Lubuskiem, a konkretnie – w Świebodzinie. Oznacza to, że powstaną nowe miejsca pracy. Zobacz, ile można zarobić w Amazonie i jakie są warunki pracy.

W środę, 27 stycznia 2021 r. największy sklep internetowy świata, którego właścicielem jest Jeff Bezos ogłosił, że rozpoczyna prace nad uruchomieniem polskiej wersji swojej platformy sprzedażowej, czyli amazon.pl. Dla klientów oznacza to koniec kupowania na zagranicznych wersjach sklepu. Co więcej, w tym roku otwarte zostanie 10. centrum logistyczne w Świebodzinie (woj. lubuskie). Obecnie firma w całej Polsce zatrudnia około 28 tys. pracowników. Za sprawą nowych inwestycji powstać ma kolejnych ponad tysiąc miejsc pracy. Zobacz, ile zarabia się w firmie Amazon. 

ZOBACZ: Będzie 500+ dla 40-latków! Sprawdź jak skorzystać

Amazon już ruszył z rekrutacją na różne stanowiska, w pierwszej kolejności szuka: inżynierów, specjalistów HR i IT, specjalistów ds. BHP i finansów oraz menedżerów operacyjnych.

Wszyscy pracownicy Amazon w Świebodzinie od pierwszego dnia pracy otrzymają bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń. Płace pracowników poziomu początkowego zaczynają się od 20 zł brutto za godzinę, a liderów zespołów od 25 zł brutto za godzinę. Zatrudnionym osobom przysługiwać będą również dodatkowe miesięczne premie w wysokości do 15 proc., uzależnione od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu, a także szereg benefitów obejmujących prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bezpłatny dojazd do pracy autokarem na wybranych trasach i wiele innych, np. możliwość skorzystania z programu "Postaw na swój rozwój". Dzięki niemu, pracownicy Amazon o co najmniej rocznym stażu, którzy chcą zyskać nowe kwalifikacje, mogą w ciągu 4 lat otrzymać nawet do 26 tys. zł dofinansowania na opłacenie czesnego, kosztów kursów i materiałów edukacyjnych.

SPRAWDŹ: PROMOCJE w LIDLU - masło GRATIS! Sprawdź te oferty [GALERIA]

Najnowsze

Materiał sponsorowany