Aplikacja Moja Biedronka

i

Autor: Shutterstock, screen Aplikacja Moja Biedronka

Promocje w Biedronce

Aplikacja Biedronki nie działa? Posiadacze karty Moja Biedronka stracą promocje?

2023-02-09 9:42

Aplikacja Biedronki nie działa? Posiadacze karty Moja Biedronka stracą promocje? Jak to możliwe? Otóż karta Moja Biedronka może być aktywowana za pomocą numeru telefonu, do którego jest przypisana. Coraz więcej klientów korzysta z tej formy aktualizacji. Okazuje się jednak, że jest z tym pewien problem i posługując się taką formą aktywacji można stracić prawo do ciekawych promocji. O poranku klienci Biedronki zgłaszali też trudności z korzystaniem z aplikacji, co utrudniało im korzystanie z promocji.

Karta Moja Biedronka

Karta Moja Biedronka upoważnia klientów Biedronki do wielu rozmaitych zniżek i promocji. Do jednej karty przypisany jest jeden numer telefonu. W sklepie nie trzeba skanować kodu kreskowego z plastikowej karty. By uruchomić dostęp do promocji, wystarczy podać numer telefonu podawany przy zakładaniu karty. I tutaj okazuje się, że jest pułapka. Wiele osób podaje ten numer na głos, przy kasie. Może go usłyszeć pół sklepu. Jeśli trafimy na nieuczciwą osobę w naszym otoczeniu, to możemy mieć problem. Dlaczego? Taki oszust zapisze sobie nasz numer i posłuży się nim w przyszłości podczas zakupów. Będzie sobie mógł korzystać z promocji. I nie byłoby w tym dla właściciela karty nic strasznego, gdyby nie fakt, że....sam może być pozbawiony prawa do wybranej promocji, bo skorzysta z niej już ów oszust. 

Można jednak sprawdzić, jaki numer kasował promocję na kartę Moja Biedronka. Wystarczy wejść przez aplikację Biedronki i sprawdzić rachunki, przy jakich karta Moja Biedronka była skanowana. Dzięki temu łatwo sprawdzicie, czy ktoś korzystał z waszego numeru telefonu. Ale niestety, sposobu na ukaranie takie oszusta póki co nie ma. Bo w praktyce to szukanie wiatru w polu. 

Na szczęście wcześniej wspomniana możliwość korzystania z aplikacji szybko została przywrócona i można z niej bez problemu korzystać

Źródło: eska.pl

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Pieniądze to nie wszystko Antoni Kolek
Najnowsze