Auchan

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Praca w handlu

Auchan przyjmuje do pracy! Prawie 4000 zł na start i ekstra 1200 złotych!

2023-05-25 15:12

Coraz częściej sieci handlowe poszukują pracowników i to nie tylko na czas wakacji. Wolne miejsca pracy czekają w Auchan. Już na początek można zarobić prawie 4 tys. zł, nie licząc różnych benefitów. Pracownicy, którzy polecą do firmy znajomych, mogą dostać premie w wysokości 1,2 tys. zł – informuje portal dlahandlu.pl

Auchan zatrudnia nowych pracowników. Ile można zarobić?

Auchan oferuje pracownikom na start pensję w wysokości 3600-3950 zł brutto. Sieć oferuje m.in. stabilne zatrudnienie, 7 proc. rabatu na zakupy i 10 proc. rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka, pakiet opieki medycznej, akcjonariat pracowniczy, karnety sportowe i dofinansowanie do posiłków oraz tzw. wczasów pod gruszą. Pracownicy, którzy ściągną do firmy znajomych, mogą liczyć na premię w wysokości 1,2 tys. zł. Podobny program ma też Lidl, który w ramach akcji "Poleć pracownika" wypłaca premię nawet w wysokości 1500 zł. Z kolei Biedronka wdrożyła program poleceń pracowniczych w 2017 r. System wypłaty nagród zakłada trzy transze: po pierwszym miesiącu zatrudnienia kandydata polecający otrzymuje 20 proc. nagrody, kolejne 30 proc. po sześciu miesiącach, natomiast 50 proc. odbiera po 12 miesiącach pracy zarekomendowanego przez siebie pracownika - informuje dlahandlu.pl.

Sieci rekrutują pracowników na wakacje

Dyskonty oferują pracę w wakacje w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Sezonowych pracowników szuka Biedronka, Lidl czy Dino.  W Biedronce można zarobić  od 22,80 do 27 zł brutto za godzinę.  Dużo ofert pracy na wakacje ma też Dino. W marketach tej popularnej sieci pracę może znaleźć aż 250 osób. Oprócz podstawowego wynagrodzenia sieci oferują też wiele benefitów.

Sonda
Czy aktualnie jesteś na etapie poszukiwania pracy?
Tańczące z Promocjami 25.05.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze