mBank

i

Autor: MAT. PRASOWE

Płatności wstrzymane

Awaria w mBanku. Trudności z płatnościami BLIK-iem

2022-08-22 17:47

Klienci mBanku w poniedziałek 22 sierpnia 2022 roku informują od rana o problemach z aplikacją banku. Ze zgłoszeń wynika, że niemożliwe okazało się skorzystanie z metody płatności za pomocą BLIK-a. Popularny bank wydał komunikat w sprawie. "Chwilowo nie zapłacisz BLIKiem. Możesz za to bez przeszkód płacić swoją kartą. Pracujemy nad przywróceniem usługi - prosimy o cierpliwość. Przepraszamy za utrudnienia!" - napisano na oficjalnym koncie banku na Twitterze.

Awaria w mBanku

Pierwsze problemy z bankowością online w mBanku miały pojawić się  już po godz. 10 w poniedziałek 22 sierpnia 2022 roku. O godz. 12:22 internauci złożyli 282 raporty wskazujące na potencjalną awarię. mBank odniósł się do sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Chwilowo nie zapłacisz BLIKiem. Możesz za to bez przeszkód płacić swoją kartą. Pracujemy nad przywróceniem usługi - prosimy o cierpliwość. Przepraszamy za utrudnienia!" - napisano na oficjalnym koncie banku na Twitterze. Wiadomość ta wciąż utrzymywana jest na koncie banku w mediach społecznościowych. Zatem wszystko wskazuje na to, że klienci banku muszą uzbroić się w cierpliwość. 

mBank SA – to bank uniwersalny z siedzibą przy ul. Prostej 18 w Warszawie. W latach 2000-2013 mBank był marką banku internetowego należącą do BRE Banku. Bank został założony w 1986 r. jako Bank Rozwoju Eksportu, piąta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce.

Pieniądze to nie wszystko – Igor Wasilewski
Sonda
Czy prezesi banków powinni tyle zarabiać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze