Bądź jak Andrzej Duda! Co byś zrobił, gdybyś był prezydentem? GŁOSOWANIE!

2020-12-01 18:05 wsb
Andrzej Duda
Autor: PAWEŁ SKRABA/ SUPER EXPRESS Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda dzwoni i mówi "NIE". Tak w skrócie, według relacji wicepremiera Jarosława Gowina, wygląda sprawa zamknięcia stoków narciarskich. Prezydent, jako zapalony narciarz najwyraźniej nie mógł pogodzić się z decyzją o zamrożeniu tej gałęzi gospodarki i sam dzwonił z interwencją, prosząc, by stoki narciarskie były otwarte. Inne branże mogą jedynie marzyć o takim wsparciu Andrzeja Dudy. Gdybyś jednak to ty był prezydentem, jaką branżę postanowiłbyś "odmrozić"?

Andrzej Duda czyni cuda - tak w skrócie mogą powiedzieć ci, których biznes opiera się na stokach narciarskich. Wystarczy jeden telefon prezydenta do wicepremiera Jarosława Gowina i sprawa zamknięcia stoków jest jedynie wspomnieniem.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Nie nosisz maseczki? Zapłacisz GIGANTYCZNY mandat!

- To prezydent Andrzej Duda do mnie zadzwonił i powiedział, że nie zaakceptuje zamknięcia stoków. Zaapelował też, żebym wraz z branżą narciarską wypracował specjalne procedury sanitarne, co też się stało i umożliwiło otwarcie stoków - stwierdził w Polsat News Jarosław Gowin, minister rozwoju, pracy i technologii, tłumacząc się z decyzji o otwarciu stoków narciarskich mimo pandemii koronawirusa.

CZYTAJ TAKŻE: Ceny prądu 2021 dużo wyższe! URE podał, ile zapłacimy

Jeden telefon Dudy i COVID-19 na stokach narciarskich nie jest już problemem. Co więc, gdyby prezydent wykonał więcej takich telefonów? Które branże mógłby odmrozić Andrzej Duda? Tego nie wiemy. Jednak postanowiliśmy sprawdzić, jakie branże Polacy by odmrozili, gdyby byli prezydentem. W naszej sondzie możecie wcielić się Państwo w prezydenta Andrzeja Dudę i zdecydować, która branża, mimo pandemii koronawirusa, powinna zostać odmrożona! ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

Ile Polacy wydadzą na świąteczne zakupy w 2020?
Najnowsze