Godziny dla seniorów

i

Autor: Biedronka

Biedronka czynna całą dobę. LISTA WSZYSTKICH CAŁODOBOWYCH Biedronek. SPRAWDŹ ADRESY

2020-10-20 14:21

Biedronka na początku października zdecydowała się na wydłużenie godzin otwarcia, dodatkowo część sklepów pracuje całą dobę. Teraz sieć poinformowała o rozszerzeniu liczby placówek czynnych non stop. Od tego tygodnia jest już ich ponad 400 w całej Polsce, dodatkowo ponad 2350 sklepów jest otwarte co najmniej do godz. 23:30.

Koronawirus w Polsce. Lista całodobowych Biedronek

Biedronka już na początku października zdecydowała się na wydłużenie godzin otwarcia, dodatkowo część sklepów pracuje całą dobę. Później sieć poinformowała o kolejnych placówkach czynnych non stop. Od połowy miesiąca jest już ich w sumie ponad 400 w całej Polsce, a to nie wszystko ponad 2350 sklepów jest otwarte co najmniej do godz. 23:30. W których miejscowościach Biedronka jest czynna dłużej, a gdzie zakupy zrobimy przez całą dobę? Sprawdź godziny otwarcia Biedronki.

ZOBACZ KONIECZNIE: Godziny dla seniorów. Biedronka oferuje mega rabaty dla seniorów

Sonda
Godziny dla seniorów...

Nowe godziny dla seniorówObowiązujące od czwartku 15 października 2020 nowe godziny dla seniorów obejmą większą liczbę osób starszych niż te wprowadzone na wiosnę. Obniżono bowiem próg minimalnego wieku na zakupy. Codziennie w dni powszednie, czyli od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 do 12:00, zakupy w sklepach będą mogły zrobić jedynie osoby powyżej 60. roku życia.

Godziny dla seniorów obowiązują w wybranych placówkach, tj. drogeriach, aptekach oraz w sklepach spożywczych takich jak Biedronka, Lidl, Carrefour, Tesco, Auchan, Kaufland itd. Co ważne, nowe ograniczenie nie będzie wprowadzane w galeriach handlowych, na przykład w sklepach odzieżowych oraz w sklepach meblowych czy budowlanych.

Tańczące z promocjami 9 X
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze