Biedronka

i

Autor: materiały prasowe Biedronka

Biedronka – nowe promocje. Takich produktów jeszcze nie było! [ZDJĘCIA]

2020-11-05 19:01

Od 5 listopada w nowej ofercie Biedronki dostępne są inteligentne urządzenia pozwalające na oszczędzanie energii, nastrojową regulację oświetlenia czy podglądanie ukochanych pupili, pod nieobecność właścicieli. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż urządzenia te zwiększają komfort życia, bezpieczeństwo i w dodatku obniżą rachunki za prąd.

Inteligentne domy, które kiedyś można było zobaczyć w filmach science-fiction, dziś za sprawą Biedronki mogą mieć wszyscy. W nowej ofercie sieci znalazły się bowiem nowoczesne, energooszczędne urządzenia do kontrolowania domów i mieszkań. Dzięki tym urządzeniom, za pomocą jednego dotknięcia ekranu smartfona lub komendy głosowej możemy na przykład regulować kolor oświetlenia w naszym domu, wydawać komendy psu przy pomocy specjalnej kamery czy po prostu oszczędzać prąd przez zdalne wyłączanie gniazdka elektrycznego.

Przeczytaj też: Biedronka promocje od 5.11. ZNIŻKI na mięso i owoce! [GALERIA]

W ofercie znajdują się m.in.: obrotowa kamera Wi-Fi MELINK, listwa zasilająca smart Wi-Fi MELINK, gniazdo smart Wi-Fi MELINK, taśma LED Wi-Fi MELINK, żarówka LED WI-FI MELINK, a także radio kuchenne lub stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Hykker i lampa biurkowa 3 w 1 Smukee. 

Przeczytaj też: Zamykają galerie handlowe i WYPRZEDAJĄ TOWAR! Zniżki nawet o 90 proc.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany