Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Promocja w Biedronce

Biedronka promocje – piwo za darmo! Nie uwierzysz, ile butelek możesz dostać gratis

2022-09-17 5:03

Weekendowe promocje w Biedronce to okazja do zrobienia tanich zakupów. Często w sklepach popularnej sieci możemy też, spełniając odpowiednie warunki, wybrane produkty dostać za darmo. W sobotę, 17 września promocja Biedronki ucieszy wszystkich fanów piwa. Mogą dostać za darmo aż 9 butelek złocistego trunku. Sprawdź, jak je zdobyć

Przy okazji weekendowych zakupów w Biedronce warto skorzystać z promocji. Mamy okazję kupić wiele produktów taniej o wartość inflacji lub zaoszczędzić pieniądze w Wirtualnym Portfelu. Przypominamy, że dotychczas zaoszczędzone środki z aplikacją lub kartą Moja Biedronka możemy wydać na kolejne zakupy tylko w sobotę. We wszystkich sklepach sieci trwa też zbieranie naklejek w akcji Gang Bystrzaków.

Tańczące z Promocjami 15.09.22

Promocje w Biedronce -  jak dostać piwo za darmo?

Wśród wielu ofert dyskontu mamy promocję na darmowe piwa, która stała się już kultowa. I kolejny raz Biedronka nie zawodzi swoich klientów. W sobotę 17 września dyskont rozdaje 9 piw za darmo. Oferta jest przeznaczona dla posiadaczy karty Moja Biedronka lub z aplikacją Biedronka. Aby dostać złocisty trunek zupełnie za darmo trzeba kupić 18 sztuk piwa w butelce bezzwrotnej 0,5 l, marki Hopfe Pilsener oraz zrobić zakupy innych produktów za min. 29 zł.

Zobacz też: PKO BP zachęca do oszczędzania. Sprawdź oprocentowanie depozytów

Rabat o wartości 9 promocyjnych piw zostanie naliczony przy kasie, a klient zapłaci tylko za 9 piw. Limit dzienny to 18 produktów – maks. 9 gratis na kartę Moja Biedronka. Warto się pospieszyć, piwo jest dostępne do wyczerpania zapasów.

Ważne! - w kwotę 29 zł nie wliczają się: piwo objęte promocją, inne napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi, w tym doładowania do telefonów.

piwo Hopfe 9+9 gratis

i

Autor: biedronka.pl piwo Hopfe 9+9 gratis
Sonda
Lubisz piwo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze