Kantor waluty złotówka

i

Autor: Shutterstock

Lokaty Bankowe

PKO BP zachęca do oszczędzania. Sprawdź oprocentowanie depozytów

2022-09-16 11:59

Od 16 września klienci indywidualni w PKO Banku Polskim mogą założyć lokatę 3-miesięczną na nowe środki, której oprocentowanie wynosi 7 proc. w skali roku. Kwota minimalna to 1 tys. zł. Dla klientów bankowości osobistej i prywatnej oprocentowanie wyniesie 7,5 proc. - informuje PKO BP. - Nasza propozycja jest klarowna i jasno sformułowana, bez ukrytych „gwiazdek” - skomentował Paweł Gruza wiceprezes PKO BP.

PKO BP zachęca do oszczędzania

Jak informuje bank, klienci mogą założyć lokatę na nowe środki na 3 miesiące. Bedzie ona odnawialna, dla klienta indywidualnego (z oprocentowaniem 7 proc. w skali roku) oraz klienta bankowości osobistej i prywatnej (z oprocentowaniem 7,5 proc. w skali roku). Kwota minimalna to 1 tys. zł, brak kwoty maksymalnej. Lokata dostępna dla nowych środków w serwisie transakcyjnym iPKO, aplikacji mobilnej IKO oraz oddziałach banku i agencjach. Lokata dostępna w serwisie transakcyjnym iPKO, aplikacji mobilnej IKO oraz oddziałach, biurach bankowości prywatnej i agencjach.

Forum w Karpaczu 2022: Beata Daszyńska-Muzyczka

-Jako lider sektora bankowego na bieżąco reagujemy na potrzeby klientów, chcemy wspierać ich również w odpowiednim zarządzaniu finansami poprzez właściwe lokowanie kapitału. Uważnie obserwujemy otoczenie gospodarcze i dbamy o atrakcyjność naszej oferty depozytowej, szczególnie w zmieniających się warunkach rynkowych. Odpowiednio, na bieżąco do tych zmian modyfikujemy parametry lokat i poszerzamy ich ofertę. Nasza propozycja jest klarowna i jasno sformułowana, bez ukrytych „gwiazdek”. Najnowsze zmiany w ofercie lokat zaczną obowiązywać od 16 września – przyznał Paweł Gruza, wiceprezes PKO BP.

Od kilku miesięcy w ofercie PKO dostępne są też m.in.: lokata 60+ z oprocentowaniem w wysokości 6 proc. w skali roku oraz produkt oszczędnościowo-inwestycyjny Autolokacja III. Opiera się on na 6-miesięcznej lokacie oprocentowanej 7 proc. w skali roku, z której środki są co miesiąc, stopniowo przenoszone do wybranego przez klienta funduszu inwestycyjnego.

Sonda
Czy rozważasz założenie lokaty w banku?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze