Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Biedronka rozdaje markowe kosmetyki! Sprawdź, co trzeba zrobić

2021-08-04 17:44

Kapitalne promocje spożywcze w Biedronce znamy wszyscy doskonale. Ale do popularnego dyskontu warto się też udać po artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą czy kosmetyki w atrakcyjnych cenach. W najnowszej promocji Biedronki mamy okazję dostać za darmo markowe kosmetyki Nivea. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji

Zakupy w Biedronce to pewność, że zrobimy je w niskich cenach. W najnowszej promocji popularnej sieci znajdziemy wiele tanich produktów spożywczych, ale też niedrogie kosmetyki różnych marek, chemię gospodarczą, proszki czy płyny do prania. Wielkim hitem promocji są kosmetyki Nivea, które Biedronka rozdaje za darmo.

Hit promocji Pepco. Dzieci oszaleją. Bajkowe bluzy za super cenie

Trzeba tylko spełnić jeden warunek - kupić dwa dowolne opakowania i wtedy trzecie dostaniemy gratis. Promocją objęte są wszystkie kosmetyki tej znanej i cenionej marki: kremy, balsamy, dezodoranty męskie i damskie toniki, płyny do mycia twarzy, płyny micelarne a także produkty do opalania. Trzeba się pośpieszyć, oferta jest ważna do soboty 7.08.

kosmetyki Nivea 2+1 gratis

i

Autor: MAT. PRASOWE kosmetyki Nivea 2+1 gratis

Do końca tygodnia Biedronka rozdaje też wszystkie produkty marki Luksja. Tu podobnie jak w przypadku kosmetyków Nivea musimy kupić dwa opakowania, żeby trzecie było gratis. Produkty możemy dowolnie mieszać, a do wyboru mamy mydła w płynie, w kostce i płyny do kąpieli. Za darmo, przy zakupie dwóch dowolnych opakowań  dostaniemy również płyn do mycia naczyń Kraft, o pojemności aż 850 ml.

E-Polska. Debata: Pożyczka szerokopasmowa – kto najbardziej może skorzystać z finansowania z Programu Polska Cyfrowa?
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze