Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Biedronka rozdaje piwo! Nie uwierzysz, ile możesz dostać za darmo

2022-03-26 5:21

Promocje w Biedronce to doskonała okazja do zrobienia tanich zakupów. Często mamy w sklepach dyskontu możemy też, spełniając odpowiednie warunki, wybrane produkty dostać za darmo. Dziś w sobotę, 26 marca oferta Biedronki zachwyci wszystkich fanów piwa. Mogą dostać za darmo aż 9 butelek złocistego trunku.

Na takie  promocje i okazje  czekamy najbardziej, a promocja na darmowe piwo stała się już kultowa. I tym razem Biedronka nie zawodzi swoich klientów. W sobotę 26 marca. dyskont rozdaje 9 piw za darmo. Oferta jest przeznaczona dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Aby dostać złocisty trunek zupełnie za darmo trzeba kupić 18 sztuk piwa w butelce bezzwrotnej 0,5 l, marki Hopfe Pilsener. W kasie promocyjna cena zostanie naliczona automatycznie, a klient zapłaci tylko za 9 piw. Limit dzienny to 18 produktów – maks. 9 gratis na kartę Moja Biedronka.

Wojna na Ukrainie zmieni rynek pracy? Wzrasta zatrudnienie w IT

Rabat 50 proc. zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne butelki. Warto się pospieszyć, produkty są dostępne do wyczerpania zapasów. Przypominamy też, że cały czas trwa Wielka Loteria, w której możemy wygrać 500 tys. zł na zakup mieszkania lub domu. Kolejne losowanie szczęśliwych numerów już 29 marca. W sobotę 26.03 możemy też za darmo dostać też majonez Wyborny z żółtkiem z chowu z wolnego wybiegu Madero, 400 ml. Na ten produkt mamy promocję 1+1 gratis. Na Wielkanoc z pewnością się przyda.

piwo gratis

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE piwo gratis
Tańczące z promocjami 24.03.2022r.
Sonda
Lubisz piwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze