Biedronka w Resku

i

Autor: Google Street View

Biedronka rozdaje po 15 zł. Ale trzeba się pośpieszyć. Ostatni dzień WIELKICH promocji [GALERIA]

2021-02-27 4:15

Dziś ostatni dzień promocji w Biedronce i ostatnia chwila, żeby dostać 15 zł. W sobotę możemy za połowę ceny szynkę wieprzową czy filety z kurczaka. Tylko dziś dostaniemy za darmo ser żółty w kawałku a masło kupimy za 3 zł. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby dostać pieniądze

Każdy posiadacz karty Moja Biedronka może zyskać więcej, robiąc codziennie zakupy w sklepach Biedronki. Sieć przygotowała dla swoich klientów wyjątkową okazję. Robiąc zakupy za minimum 99 zł, odbierzesz voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymasz voucher na 5 zł. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania. Akcja trwa do końca lutego. W najbliższą niedziele sklepy są nieczynne, dlatego tylko jeszcze dziś możemy dostać 15 zł. Warto udać się do Biedronki i  przy okazji skorzystać w wielkich promocji.

Zobacz też: MEGA PETARDA w Biedronce! Hitowa kolekcja prosto z Hollywood

Z kartą Moja Biedronka za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy połowę mniej czyli 8,49 zł/kg. W tej samej cenie jest świeży filet z piersi kurczaka. Już bez karty taniej kupimy mięso mielone wołowe – 5,99 zł/400 g. Drugie opakowanie wszystkich kaw Cafe d’ Or jest tańsze o 50 proc. Rodzaje kaw możemy dowolnie mieszać. Biedronka rozdaje też niektóre produkty za darmo. Jak kupimy sery żółte w kawałkach, trzecie opakowanie dostaniemy za darmo. To nie koniec – w gratisie mamy trzecie ciasto Wedla, wystarczy tylko kupić dwa pączki, muffiny czy donuty oraz soki jabłkowe Riviva – jak kupimy 3 , trzy kolejne mamy za darmo. Za niecałą złotówkę dostaniemy rzodkiewki, za niecałe 3 zł - kilogram mandarynek, 2,99 zł kosztuje brokuł.

Zobacz w galerii najlepsze promocje Biedronki

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Express Biedrzyckiej - Leszek Balcerowicz: PiS zdobywa władzę jak komuniści
Najnowsze