Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Biedronka. Takie promocje lubimy. Kiełbasa, sery, bakalie i lody za darmo

2021-08-16 4:19

Od połowy sierpnia zaczynają się nowe promocje w Biedronce. I jak zawsze w popularnym dyskoncie znajdziemy ofertę, z której trudno nie skorzystać. Tanie mięso, owoce a do tego niektóre produkty możemy dostać za darmo. Oczywiście pod pewnymi warunkami. A jak wydamy odpowiednia kwotę Biedronka da nam vouchery na kolejne zakupy

Do 22.08. możemy zyskać pieniądze w postaci voucheru robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka. Jeśli wydamy minimum 99 zł, odbieramy voucher na 15 zł, a za kwotę co najmniej 69 zł otrzymamy voucher na 5 zł. Możemy je wykorzystać w ciągu 2 dni handlowych.

Kiełbasa za darmo

Z kartą Moja Biedronka drugie opakowanie kiełbasy śląskiej z szynki, 450 g dostaniemy za darmo. To nie wszystkie promocje na mięso i wędliny. Z kartą łopatka wieprzowa kosztuje tylko 7,99 zł/kg, a uda lub podudzia z kurczaka 4,49 zł. Sporo tańsze jest mięso mielone z indyka i chude mięso mielone z szynki – oba w cenie 5,99 zł/500 g.

To NAJTAŃSZE SKLEPY w Polsce! Jest nowy lider rankingu

Za polędwicę sopocką zapłacimy 2,99 zł/140 g, taka cena obowiązuje przy zakupie 3 opakowań. W promocji jest również szynka klasyczna – 1,59 zł/100 g i podudzie lub udo wędzone z kurczaka – 0,99 zł/100 g. Mamy też tańszego łososia wędzonego w kawałku – 7,99 zł, ale trzeba kupić dwa opakowania, możemy wybierać.

Sery i pasty gratis

Jak kupimy 2 dowolne opakowania sera żółtego w plastrach i mamy karte Moja Biedronka, trzecie dostaniemy za darmo. Taka sama promocja obowiązuje na pasty kanapkowe, tu karta nie jest konieczna. Również gratis jest trzecie opakowanie bakalii. Możemy je dowolnie mieszać, wybór jest duży. Opłaca się kupić dwie dowolne kawy Cafe d’Or. Z karta Moja Biedronka, drugie kosztuje 50 proc. taniej. W promocji są kawy rozpuszczalne: Nescafe Cream – 14,99 zł i Jacobs Cronat Gold – 17,99 zł oraz herbata ekspresowa Lipton, opakowanie 92 sztuk w cenie 9,99 zł.

Napoje i lody za darmo

Promocja 1 +1 gratis obejmuje wszystkie lody marki Koral. Za darmo dostaniemy 2 rożki Marletto, musimy kupimy 4 dolne rodzaje. Dugi, dowolny lód Magnum kosztuje tylko 1 zł. Kupimy tanie wedlowskie Ptasie Mleczko – 9,99 zł i chipsy Lay’s za 2,69 zł., cena obowiązuje przy zakupie 2 dowolnych opakowań. Nie przegapmy też super promocji na: soczystego arbuza – od poniedziałku kosztuje jedynie 1,99 zł, brzoskwinie paraguayo – 5,99 zł/kg i polskie śliwki – 3,99 zł. Za 3,99 zł kupimy oliwki Perla, różne rodzaje, ale trzeba kupić dwa.

Tańczące z promocjami (12.08)
Sonda
Czy polujesz na promocje?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze