Biedronka wydłuża godziny otwarcia do północy! A potem przez całą dobę

i

Autor: mat. prasowy Biedronka Godziny otwarcia Biedronki [Wielkanoc 2020]

Biedronka uruchamia zakupy przez internet! Dostawa nawet w godzinę

2020-04-09 11:34

Obecna sytuacja wymusza na wielu firmach przeorganizowanie swoich zasad działania. W dobie epidemii większość naszego życia przeniosła się do świata wirtualnego. Przez internet możemy załatwić sprawy urzędowe, zrobić zakupy, a dzieci korzystają ze zdalnej nauki. To także czas dla firm, które wcześniej nie oferowały swoich usług online na ich wdrażanie. Biedronka we współpracy z mobilną aplikacją Glovo zapewni swoim klientom możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu i z bezpieczną dostawą. Zamówienie otrzymamy już w godzinę!

Biedronka to jedna z niewielu sieci handlowych, która nie sprzedawała online. Obecna sytuacja to jednak zmieniła. Od teraz możliwe są bezpieczne zakupy online z popularnego dyskontu. Codziennie niskie ceny i promocje, które można znaleźć w sklepach Biedronki, obecnie są dostępne przy użyciu aplikacji Glovo. Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach:  Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo, a klienci mają możliwość wybierania spośród około 1000 produktów.

Zobacz również: Jak robić zakupy w czasie epidemii? Lidl rekomenduje "bezpieczne pieczywo"

Jak zrobić zakupy w Biedronce przez internet?

Wystarczy poprzez aplikację Glovo wyszukać Biedronkę i wybrać interesujące nas produkty. Co ważne, ceny zamówionych przez nas towarów nie będę różnić się od tych ze sklepów stacjonarnych, zachowane będą również wszystkie promocje i rabaty.

Robienie zakupów przez internet to obecnie najbezpieczniejszy sposób uzupełniania lodówkowych braków. Niestety, z uwagi na duże zainteresowanie wiele sklepów nie oferuje szybkich terminów dostaw, a na zamówienie trzeba niekiedy czekać nawet ponad miesiąc. Rozwiązanie oferowane przez Biedronkę i Glovo ma zapewnić klientom otrzymanie kupionych towarów w przeciągu godziny od ich zakupu. Należy jednak pamiętać, że w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Cena jednorazowej dostawy wynosi 9,99 złotych.

Sprawdź także: ZNOWU oszukują na maseczkach. UWAŻAJ na te sklepy

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach -  powiedział Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze