Biedronka - WIELKIE hity od poniedziałku. Niesamowite promocje. Masło za 3 zł, czekolady za 2 zł, dezodoranty za 1 zł! [GALERIA]

2021-01-11 6:32 bl
Biedronka
Autor: Shutterstock Biedronka

Kolejny tydzień zaczynamy atrakcyjnymi promocjami w Biedronce, które pozwolą nam tanio zrobić zakupy. Sieć ma w ofercie tanie masło ekstra, kurczaki, mięsa mielone czy słodycze. Możemy też zaoszczędzić kupując owoce czy wędliny. Dezodoranty Fa kupimy za złotówkę, a trzeci kosmetyk do pielęgnacji włosów dostaniemy za darmo.

Nowy tydzień to wielkie promocje w Biedronce. Z kartą Moja Biedronka masło ekstra Mleczna Dolina kupimy za 2,99 zł, jeśli weźmiemy 3 kostki. Z nabiałowych produktów w promocji mamy m.in. ser biały klinek w cenie 1,95 za 250 g przy zakupie 3 opakowań. A jeśli kupimy 3 dowolne opakowania mięsa mielonego wieprzowego i wieprzowo – wołowego , za opakowanie 500 zapłacimy tylko 4,49 zł. Tani jest kurczak tusza – 3,99 zł/kg. Z wędlin w cenie 1,39 zł za 100 g mamy boczek wędzony – kartą Moja Biedronka i już bez karty szynkę w ziołach. Za połowę ceny kupimy w tym tygodniu kiwi – 0,69 zł/100 g, w niższej niż zwykle cenie są gruszki – 2,99 zł/kg i pomidory gałązka 4,99 zł/500 g. Biedronka promuje też słodycze i kawę. Duży słoik Nescafe Classic mamy w cenie 12,99 zł z kartą Moja Biedronka. Do kawy warto kupić orzeszki czy żurawinę suszoną. Jeśli kupimy dwa opakowania pysznych nerkowców, za jedno o wadze 155 g zapłacimy 5,99 zł.

ZOBACZ: Komornik może zabrać emerytom nawet 60 proc. emerytury. Jak nie stracić pieniędzy?

Biedronka promuje też kosmetyki. Drugi dezodorant Fa kupimy za złotówkę, a drugi marki Dove 50 proc. taniej. Warto też skorzystać z promocji na wszystkie kosmetyki do włosów, trzeci produkt dostaniemy za darmo. Możemy je dowolnie mieszać. Tylko 62 grosze zapłacimy za rolkę papieru toaletowego Rumiankowego soft Queen.

SZOK! Jesteś klientem tej sieci? Za prąd zapłacisz dużo więcej

Sprawdź w galerii poniżej nową ofertę Biedronki!

Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Pomimo zakazu tłumy na pomorskich stokach!
Najnowsze