Biedronka

i

Autor: mat. pras. BIEDRONKA

Biedronka - WIELKIE promocje od 30.11. Banany i kurczaki za 2 zł, olej za 3 zł, zabawki za pół ceny! [GALERIA]

2020-11-30 6:31

Nowy tydzień to kolejna okazja do zakupów w niższych cenach. Tym razem Biedronka zaszalała z cenami za kurczaka, banany czy olej. Tanio możemy kupić też kiełbasę podwawelską i boczek. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w promocji. Zobacz, co Biedronka przygotowała na ten tydzień i skorzystaj z wyjątkowo korzystnych cen.

Od poniedziałku 30.11. w sklepach sieci Biedronka możemy za 1,99 zł za kg kupić świeże ćwiartki z kurczaka, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka. Też z kartą, aż o połowę taniej , czyli 7,99 zł za kg zapłacimy za łopatkę wieprzową bez kości. Biedronka promuje też wędliny, i tak kiełbasa podwawelska kosztuje tylko 9,90 zł za kg, a boczek wędzony w kawałku – 13,90 zł za kg. Tu również musimy mieć kartę Moja Biedronka. Już bez karty taniej kupimy ser biały klinek – jeśli kupimy dwa opakowania 250 g, za jedno zapłacimy 1,99 zł. Hitem w tym tygodniu są banany w cenie 2,39 za kg, taką cenę zapłacimy, jeśli mamy Kartę Moja Biedronka. Warto też kupić olej rzepakowy w cenie 2,99 zł za 1 litr, pod warunkiem, że kupimy 3 butelki. Duże promocje są też przy słodyczach. Tanie są czekolady, jajka z niespodzianką, mikołaje czy bombonierki. Przypominamy, że fajniaki można odbierać tylko do 5.12. lub do wyczerpania się zapasów.

Cyber Monday w Lidlu! Wyjątkowe promocje w sklepie online

Sprawdź w galerii, co warto kupić w Biedronce

Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, zachowaniu dystansu i częstej dezynfekcji rąk. Limit osób mogących przebywać w sklepie wynosi 5 osób na jedną kasę. Biedronka by skuteczniej walczyć z koronawirusem i zmniejszyć kolejki wydłużyła godziny pracy swoich sklepów, kilkaset Biedronek w całej Polsce pracuje całodobowo. Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 sklepów jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

Nowe podatki w 2020 roku. Jakie podatki zapłacisz w przyszłym roku

Ile Polacy wydadzą na świąteczne zakupy w 2020?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze