Biedronka

i

Autor: Wiki Commons/Henryk Borawski

Promocje

Biedronka wysyła Polakom ważny list! Szokująca zawartość

2023-01-25 16:02

Promocje w Biedronce pozwalają zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie. Teraz sieć wystartowała z nową akcją. Prawie 9 milionów polskich gospodarstw domowych otrzymało specjalną ulotkę, dzięki której od 26.01 do 08.02 mogą skorzystać z wyjątkowych promocji. Oprócz tego ulotka zawiera także unikatowe niespodzianki z dedykowanymi ofertami, dostępnymi w określonych dniach.

Wyjątkowe promocje w Biedronce

Dzięki Biedronce i promocjom dostępnym od 26 stycznia, klienci mogą oszczędzać jeszcze skuteczniej. W swoich skrzynkach pocztowych prawie 9 milionów gospodarstw domowych znajdzie specjalne ulotki, które im to umożliwią. W ofercie znalazły się podstawowe produkty takie jak banany w cenie 3,49 zł za kilogram (limit 1kg na paragon), jajka z chowu ściółkowego 10 szt. o rozmiarze L w cenie 5,99 zł za opakowanie, mleko UHT 3,2 proc. Mleczna Dolina w cenie 2,49 zł za karton, oraz ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen o długości 100m w cenie 8,99 zł za opakowanie. Obowiązuje limit jednego opakowania każdego z tych produktów na paragon.

Biedronka – cztery promocje niespodzianki

Dodatkowo, na specjalnej ulotce znalazły się też cztery promocje niespodzianki - przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna, przeznaczona specjalnie dla niego oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy. Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej i uzyskania vouchera jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu na voucher oraz karty MB, karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub numeru telefonu przypisanego do karty MB. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej należy zeskanować Kod na Voucher oraz kartę MB, kartę MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub wpisać numer telefonu przypisany do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Tańczące z promocjami 19.01.2023
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze