Black Friday. 10 najlepszych promocji w sieci

2021-11-25 14:16
zakupy
Autor: Shutterstock

Black Friday to wyjątkowy dzień dla zakupocholików. Black Friday, który przywędrował do nas z USA dobrze przyjął się w polskich sklepach. Chociaż szalone promocje na miarę tych z Ameryki rzadko pojawiają się u nas, to mimo wszystko w Czarny Piątek można nieźle oszczędzić. Black Friday odbędzie się 26 listopada. Zebraliśmy dla was najciekawsze obniżki, które pojawiły się w ofertach polskich sklepów internetowych.

Promocje na Black Friday 2021. Trwa sezon wielkich rabatów, związany z Black Friday. Czarny piątek to wywodzący się z USA dzień obniżek, podczas którego niemal wszystkie sklepy i marki przygotowały własne oferty. 26 listopada sklepy przekonują, że zakupy można zrobić znacznie taniej. W poniższej galerii znajdziecie najciekawsze promocje, jakie można upolować tego dnia. Czarny Piątek kojarzy się przede wszystkim z promocjami na elektronikę, ale już od kilku lat obniżki znajdziemy praktycznie we wszystkich kategoriach sprzedażowych. Sprawdziliśmy gdzie można oszczędzić na gadżetach, telewizorach, AGD, RTV, ubraniach a nawet zabawkach.

Oficjalnie Black Friday 2021 odbędzie się w piątek, 26 listopada 2021.

Koniec listopada to idealna okazja do przedświątecznych szaleństw zakupowych. Te okazje to gratka dla łowców promocji, którzy potrafią upolować podczas wyprzedaży prawdziwe perełki w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich.

SPRAWDŹCIE PROMOCJE W NASZEJ GALERII

Tańczące z promocjami 18.11.2021

Black Friday CO TO?

W USA Black Friday to piątek po Dniu Dziękczynienia i początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Poza Stanami Zjednoczonymi, gdzie "święto" pojawiło się głównie z inicjatywy sklepów, termin się rozmywa, ponieważ wiele sklepów zaczyna piątkowe promocje na kilka dni wcześniej. Niektóre prowadzą nawet "black weeks" podczas których promocje dostępne są przez kilka tygodni.

Sonda
Szykujesz się na tegoroczny Black Friday?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze