Black Friday 2021: Nie daj się oszukać! Praktyczne porady

i

Autor: un-perfekt

Black Friday coraz bliżej. Sprawdź te super promocje! [GALERIA]

2021-11-20 14:59

Black Friday w 2021 r. przypada 26 listopada. W okazji święta wyprzedaży sklepy zaproponowały znaczne rabaty na elektronikę, odzież, obuwie, kosmetyki czy sprzęt domowy. Obniżki potrafią dochodzić nawet do 80 proc. Z okazji Black Friday największe wrażenie robią zawsze przeceny ogłaszane przez sklepy z elektroniką. A tych ofert jest całe mnóstwo. Niektóre są wyjątkowo kuszące szczególnie mega przeceny na telewizory. Koniecznie sprawdźcie te promocje!

Black Friday to piątek tuż po Dniu Dziękczynienia, czyli po święcie zapoczątkowanym przez pielgrzymów, którzy przybyli z Europy do Ameryki Północnej. Początki samego Dnia Dziękczynienia sięgają XVI wieku.

W Polsce już na dobre przyjęło się, że listopad to miesiąc wielkich wyprzedaży, a kulminacja najlepszych promocji przypada na popularny Black Friday. W 2021 roku to święto zakupów wypada 26 listopada ale sklepy w Polsce już dużo wcześniej starają się zachęcić klientów do zakupów konstruując ciekawe promocje i spore obniżki.

Niektóre promocje są wyjątkowo interesujące. Szczególnie te na telewizory.

Klienci weszli do Lidla bez maseczek. Nie zapamiętają tego najlepiej

Tańczące z promocjami 18.11.2021

I tak np. w Media Expert możemy dostać w super cenie telewizor LG 65NANO883PB - to jeden z najtańszych telewizorów o przekątnej 65 cali, z odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Ten model można kupić w obniżonej cenie – z 4499,99 zł na 3899 zł. Co więcej decydując się na wybór tego modelu, można skorzystać z promocji, dzięki której odbierzesz słuchawki LG TONE Free FN4 za darmo.

Ale to nie wszystko. Model OLED japońskiego producenta Sony już teraz dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Sklep obniżył jego cenę z 8999 zł na 8399 zł! Ponadto można skorzystać z promocji, dzięki której zyskasz voucher o wartości 400 zł do PlayStation Store.

Sonda
Czekasz na Black Friday 2021?

Black Friday może być dobrą okazją do tego, aby upolować jakiś produkt w niższej cenie. Należy jednak pamiętać, że co roku w Black Friday placówki handlowe nawołują klientów nagłówkami z napisem "promocja", po czym okazuje się, że produkt sprzedawany w obniżonej cenie, niekiedy kupujemy po cenie regularnej.

Czasami zdarzają się przypadki, w których handlowcy celowo podnoszą ceny wyłącznie po to, aby 29 listopada je obniżyć. Warto więc mieć się na baczności i kupować z głową, oraz wystrzegać się zakupów impulsywnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze