dzbanek AQUAPHOR

i

Autor: materiały prasowe AQUAPHOR

Bojkot rosyjskich towarów. Te produkty możesz kupować. Wszystkie pochodzą z Estonii!

2022-03-01 14:41

Wojna w Ukrainie spowodowała bojkot rosyjskich produktów i firm działających w Polsce. Sieci handlowe rezygnują ze sprzedaży towarów z Rosji, a w Internecie możemy znaleźć listy produktów, których nie powinniśmy kupować. Nie zawsze informacje te są prawdziwe. Tak jest w przypadku znanej firmy Aquaphor. Całość jej produkcji odbywa się w Estonii, a nie w Rosji.

Firma Aquaphor to światowy producent domowych filtrów do wody i systemów uzdatniania wody, w tym: dzbanków filtrujących, kuchennych filtrów podzlewowych, stacji uzdatniania wody do całego domu, a także zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych do przemysłu. Teraz, w związku z bojkotem rosyjskich towarów, w Internecie pojawiły się informacje, że produkty Aguaphor pochodzą z Rosji. Uwaga! To nie jest prawda, całość produkcji odbywa się w Estonii.

Bojkot rosyjskich produktów. Biedronka rezygnuje z ich sprzedaży

Zespół Aquaphor wydal w tej sprawie stosowne oświadczenie:  - „W związku z pojawiającymi się w Internecie nieprawdziwymi informacjami o pochodzeniu towarów Aquaphor chcielibyśmy podkreślić, że Aquaphor Poland sp. z o. o. należy do grupy Aquaphor International Ou z siedzibą w Estonii, zatem jest firmą europejską. Całość produkcji odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych Aquaphor zlokalizowanych w Estonii. Jako pracownicy oraz zarząd Aquaphor Poland sp.z o.o. z wielkim niepokojem i smutkiem obserwujemy rozwój wydarzeń w Ukrainie i wyrażamy pełną solidarność z narodem ukraińskim. Aquaphor zatrudnia obywateli Ukrainy i podjęliśmy już pierwsze kroki w celu dostarczenia niezbędnego wsparcia dla wszystkich obywateli Ukrainy zatrudnionych w naszej firmie oraz ich rodzin.” - czytamy w oświadczeniu.

Uchodźcy z Ukrainy przyjeżdżają do Wrocławia
Sonda
Będziesz podczas zakupów zwracać uwagę na kody?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze