Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Bony do Kauflandu

Bony na 1000 złotych dla pracowników Kauflandu. Kiedy otrzymają pieniądze?

2022-11-04 15:11

Wszyscy zatrudnieni w Kauflandzie dostaną bony przedpłacone od firmy. I to dwukrotnie. Oprócz standardowych bonów przyznawanych przed Świętami Bożego Narodzenia zatrudnieni mogą też liczyć na karty na początku listopada. Ich łączna wartość wyniesie nawet do 1 tys. zł, a sieć sklepów przeznaczy na ten cel kilkanaście milionów zł.

Bony pracownicze o wartości 1 tys. zł w Kauflandzie

Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska wyjaśniła, że pracodawca chce zapewnić swoim pracowników atrakcyjne warunki pracy. Z tego powodu podaruje im bony o wartości nawet 1 tys. zł. Co więcej, pracownicy otrzymają bony dwukrotnie.

- W związku z postępującą inflacją postanowiliśmy przeznaczyć 7,5 miliona zł na dodatkowe bony, które pracownicy otrzymają na początku listopada w podziękowaniu za ich pracę i zaangażowanie. Razem z bonami, które nasz personel otrzymuje tradycyjnie przez Bożym Narodzeniem, przeznaczyliśmy na ten cel w sumie 15 milionów zł – cytuje Małgorzatę Ławnik, portal money.pl.

Wartość bonów wynosić będzie od 960 zł do nawet 1000 zł. Oprócz nich, pracownicy Kaufland Polska mają możliwość skorzystania także z innych benefitów np. z bezpłatnego dostępu do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zniżki na studia, pakiety odpornościowe, wyprawki dla dzieci. Dodatkowo mogą otrzymać e-kartę MultiSport, vouchery i zniżki do wybranych sklepów, bilety do kina czy wyjazdy na wakacje.

Kiedy pracownicy otrzymają dodatkowe pieniądze?

Pracownicy otrzymają bony o wartości nawet do 1000 zł na początku listopada br. oraz standardowo tuż przed Bożym Narodzeniem.

Sonda
Czy kupujesz drogie prezenty na Święta?
Pieniądze to nie wszystko. Marcin Ociepa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze