Burger Drwala sparaliżował nie tylko McDonald's. Wkroczyła policja

2021-11-29 16:16
Burger Drwala powrócił do McDonald's
Autor: materiały prasowe

Ile zamieszania może wywołać niepozorna kanapka? Okazuje się, że z pozoru zwykła bułka z mięsem i dodatkami może wzbudzić tak ogromne zainteresowanie, że sparaliżuje całe miasto. Chodzi oczywiście o głośnio reklamowany Burger drwala, który powrócił do oferty McDonald's. Do jednego z punktów McDrive ustawił się ogromny sznur samochodów, który zablokował miasto. Marzenia kierowców o soczystym burgerze, ostatecznie doprowadziły do tego, że na miejscu musiała interweniować policja.

Burger drwala powrócił do menu McDonald's. Chociaż w ofercie sieci znajdziemy mnóstwo różnych hamburgerów, to powrót tej kanapki spowodował istne szaleństwo. Powrót kanapki do jadłospisu sprawił, że... ruch samochodowy w Wałbrzychu został sparaliżowany. Przed jednym z McDrive w tym mieście ustawiła się ogromna kolejka samochodów. Jak informował "Dziennik Wałbrzyski" kierowcy po prostu zatamowali ruch w mieście.  Pracownicy lokalnego McDonalda nie nadążali z wydawaniem zamówień, a klienci wciąż czekali i przyjeżdżali kolejni. W końcu na miejsce musiała przyjechać policja.

To nie pierwszy taki szturm na McDonalds. Pod koniec ubiegłego roku ogromne kolejki ustawiały się z dokładnie tego samego powodu.

Burger Drwala to kanapka sezonowa, która cieszy się wielką popularnością. W zimowej ofercie McDonald's pojawia się od ponad 10 lat. Burger składa się z bułki serowo-bekonowej, w której znajdziemy między innymi: gruby plaster sera topionego w złocistej panierce, wołowinę, dwa plastry bekonu, sałatę, prażoną cebulkę oraz sos.

Koniec hamburgerów w McDonald's i Burger King?! Właściciele wielkich firm zapowiadają rewolucje!

Burger Drwala wraca w tym roku aż w 5 odsłonach: klasycznej, podwójnej, na ostro, z kurczakiem i z żurawiną. Ofertę uzupełniają smakowite zakręcone frytki z sosem śmietanowym, których po prostu trzeba spróbować! - zachwala w komunikacie sieć. Tymczasem takie burgery to bardzo kaloryczny przysmak. Warto o tym pamiętać, dbając o swoje zdrowie. Na przykład Burger Drwala klasyczny ma 894 kcal, podwójny to już 1130 kcal. A ile kosztuje taka ciepła kanapka wypełniona rozmaitościami? Przykładowo za klasyczny Burger Drwala trzeba zapłacić 17,90 zł bez zestawu i 23,90 w zestawie, burger podwójny to wydatek rzędu 20,90 zł bez zestawu, drwal z żurawiną  lub drwal na ostro kosztuje 18,40 zł zł. 

Sonda
Lubisz jedzenie w McDonald's?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze