Pieniądze to nie wszystko - Hubert Biskupski

i

Autor: Archiwum SE

Pieniądze to nie wszystko

Co dalej z inflacją i stopami procentowymi? Piotr Arak gościem Huberta Biskupskiego

2022-10-05 10:32

W środę 5 października o 13:00 odbędzie się transmisja programu ekonomicznego "Pieniądze to nie wszystko". Gościem zastępcy redaktora naczelnego "Super Expressu" Huberta Biskupskiego będzie Piotr Arak, Dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

Pieniądze to nie wszystko. Gościem Piotr Arak

W programie "Pieniądze to nie wszystko" SuperBiznesu, poruszane są bieżące tematy ekonomiczne. Tym razem gościem Huberta Biskupskiego będzie makroekonomista, specjalista od polityki fiskalnej oraz dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego Piotr Arak. W programie odpowie na pytania dotyczące dalszego kształtowania się inflacji oraz PKB. Nie zostanie pominięta również kwestia dzisiejszego posiedzenia RPP, na którym zapadnie decyzja o stopach procentowych.

Transmisja odbędzie się w środę 5.10.2022 na Facebooku Super Expressu, Super Biznesu, na kanale Youtube oraz poniżej. Start już o 13:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze