CPK

i

Autor: Marcin Wziontek/Super; Materiały prasowe/CPK & LOT

Pieniądze to nie wszystko

CPK to przyszłość Polski? Dlaczego rząd Tuska zwleka z budową?

2024-04-18 5:57

W programie "Pieniądze to nie wszystko" wicenaczelny Super Expressu i szef Super Biznesu Hubert Biskupski gości ekonomistów i polityków, rozmawiając o bieżących sprawach ekonomicznych. Już dzisiaj (18.04) o godzinie 13:30, zapraszamy na najnowsze wydanie programu "Pieniądze to nie wszystko". Hubert Biskupski porozmawia z Maciejem Wilkiem prezesem Stowarzyszenia "Tak dla CPK". Zapraszamy do ogladania live na: se.pl, YTSE, Facebook SB.

"Pieniądze to nie wszystko". Gościem programu Maciej Wilk prezes Stowarzyszenia "Tak dla CPK".

Kolejny odcinek programu "Pieniądze to nie wszystko" rusza w czwartek 18.04.2024 o 13:30, transmisję na żywo można oglądać na facebookowym profilu SuperBiznesu, oraz na kanale Super Expressu w serwisie YouTube. 

Projekt budowy CPK mocno wyhamował po objęciu rządów przez Donalda Tuska. Od początku budził wiele kontrowersji, głównie z powodu wykupu gruntów, ale i również pojawiło się wiele pytań o sens, cel i rozmach samej inwestycji. Tylu, ilu ekspertów i polityków, tyle opinii o projekcie. Obecnie w spółce mają trwać audyty, ale nie udało się wybrać firmy. Harmonogram realizacji poszczególnych etapów inwestycji jest zagrożony. CPK ma już wybranych inwestorów strategicznych, jest również projekt. Mimo to, budowa została zastopowana przez ekipę Tuska.

Zaproszony gość spróbuje wyjaśnić wątpliwości jakie wiążą się z tą inwestycją, a także przedstawi argumenty za "Tak dla CPK".

Te i wiele innych pytań zada prowadzący Hubert Biskupski szef Super Biznesu w najnowszym programie "Pieniądze to nie wszystko".

Pieniądze to nie wszystko Witold Orłowski

QUIZ PRL. Piosenki z dzieciństwa w Polsce Ludowej. Czy pamiętasz jak to leciało?

Pytanie 1 z 15
W jednym z dziecięcych hitów Natalia Kukulska śpiewała o swoim piesku. Jak się wabił pupil dziewczynki?
QUIZ PRL. Piosenki z dzieciństwa w Polsce Ludowej. Czy pamiętasz jak to leciało?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze