Budowa sklepu IKEA w Szczecinie - grudzień 2020

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Czy dzisiaj otwarta jest Ikea? Godziny otwarcia Ikei w sobotę [23.01.2021]

2021-01-23 5:27

Weekend to dla wielu Polaków najlepszy moment na zrobienie zakupów i przejrzenie sklepowych nowości. Jeżeli w sobotę 23 stycznia 2021 r. planujecie wizytę w sklepach Ikea, koniecznie sprawdźcie czy są otwarte! Czy Ikea jest otwarta w sobotę? Jakie są godziny otwarcia Ikei? Wyjaśniamy poniżej.

Weekendowe zakupy to niemal tradycja dla wielu osób. Podczas gdy w tygodniu ciężko znaleźć czas lub energię na bieganie po sklepach po pracy, to w wolne dni dużo łatwiej zorganizować wizytę w supermarkecie czy galerii. Jak to wygląda w przypadku sklepów Ikea, sprzedających skandynawskie meble? Czy Ikea jest otwarta w sobotę 23 stycznia 2021 roku?

 - Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 roku dotyczącym wprowadzenia obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 począwszy od poniedziałku, 28 grudnia 2020 roku wszystkie sklepy IKEA w Polsce, również te w galeriach handlowych, pozostają otwarte dla Klientów, przy utrzymaniu dotychczasowych zasadach bezpieczeństwa sanitarnego. W sklepach IKEA nie obowiązują "Godziny dla Seniora" - informuje Ikea.

Podatek cukrowy: Te napoje nie podrożały! Sprawdź, gdzie kupisz je w starej cenie

Ogromna kolejka przed Ikeą w Katowicach. Ludzie ruszyli na zakupy

Większość sklepów Ikea ma podobne godziny otwarcia, takie same dla każdego dnia tygodnia. Ikea jest więc otwarta od poniedziałku do soboty, oraz w niedziele handlowe od godziny 9 do godziny 21. Bistra i kawiarnie otwarte są od godz. 10 do 19, ale oferują posiłki tylko na wynos. Sklepik szwedzki otwarty jest w godzinach 9-21. Restauracje są czasowo zamknięte. Dania z kuchni IKEA dostępne są na wynos. Klopsiki szwedzkie i inne produkty do samodzielnego przygotowania w domu niezmiennie można zakupić w Sklepiku Szwedzkim. W sklepach IKEA obowiązuje limit klientów (1 klient na 15m2).

- Jednocześnie informujemy, że jeśli termin zwrotu produktu upłynął w okresie zamknięcia sklepów IKEA, czas na dokonanie zwrotu jest przedłużony do 31.03.2021 r. Jeśli sytuacja nie pozwoliła na wykorzystanie elektronicznego kodu rabatowego przypisanego do konta IKEA Family, termin jego ważności zostanie automatycznie przedłużony do 31 marca 2021 - podaje Ikea.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze