Wieczorny express - czy gospodarka zdominuje kampanię wyborczą

i

Autor: Andrzej Hulimka / Forum & Piotr Molęcki/East News Wieczorny express - czy gospodarka zdominuje kampanię wyborczą

Wieczorny Express

Gospodarka zdominuje tegoroczną kampanię wyborczą? Prof. Sadura gościem programu

2023-03-29 16:26

W środę 29.03.2023 o godzinie 18:00 startuje nowy program publicystyczny Super Expressu "Wieczorny Express" poświęcony bieżącym tematom w Polsce. Gośćmi pierwszego programu, który poprowadzi Hubert Biskupski Będą prof. Przemysław Sadura, socjolog polityki, Hanna Gill-Piątek, posłanka niezrzeszona oraz Artur Soboń, wiceminister finansów, poseł PiS.

Nowy program Wieczorny Express. Gośćmi: prof. Przemysław Sadura, posłanka Hanna Hanna-Gil Piątek i wiceminister finansów Artur Soboń

- „Wieczorny Express" to publicystyka na najwyższym poziomie. Wiarygodni eksperci, pogłębione analizy i zawsze najaktualniejsze tematy, którymi żyje cała Polska. Gośćmi będą ekonomiści, naukowcy, politycy i publicyści. Ci widzowie, którzy nie będą mogli być z nami na żywo o 18:00, będą mieli nieograniczony dostęp do nagrania programu m.in. na kanale YouTube „Super Express” — mówi Hubert Biskupski, zastępca redaktora naczelnego „Super Expressu” i szef „Super Biznesu”.

W pierwszym odcinku "Wieczornego Expressu" zostanie poruszony temat kampanii wyborczej i tematów, jakie będą w niej dominować. Dowiemy się co w robi w niej temat "jedzenia robaków", zakazu spożycia mięsa, czy nabiału, podróży samolotami, czy Jan Paweł II. Przedyskutowane zostaną również ostatnie sondaże wyborcze. 

Transmisja rozpocznie się w środę 29.03.2023 na kanałach Youtube i social media Super Expressu i Superbiznesu o godzinie 18:00. Transmisja pojawi się poniżej:

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby PiS wygrał trzeci raz z rzędu wybory?
Najnowsze