Złote Laury Super Biznesu

i

Autor: Andrzej Lange Złote Laury Super Biznesu

Debaty ekspertów poprzedzą galę "Złotych Laurów"

2021-10-19 14:24

Już w czwartek 21 października w Hotelu Bellotto w Warszawie odbędą się Złote Laury Super Biznesu, uroczysta gala, na której nagrodzone zostaną firmy i osoby zasłużone dla polskiego biznesu. W trakcie wydarzenia zorganizowane zostaną debaty, na których znani eksperci będą dyskutować na temat teraźniejszości, oraz przyszłości polskiej gospodarki. Wydarzenie będzie można śledzić na stronie internetowej se.pl oraz na kanale YouTube "Super Expressu" i Facebooku se.pl.

Złote Laury "Super Biznesu" zostaną wręczone już w czwartek

Nagroda Złoty Laur "Super Biznesu" istnieje już od 2014 roku, a powołano ją z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Nagrody trafiają do osób i firm zasłużonych dla polskiej gospodarki, biznesu i przedsiębiorczości. Jednak zanim dojdzie do uroczystego nagrodzenia laureatów, odbędą się trzy debaty z udziałem przedstawicieli rządu, biznesu, organizacji pozarządowych i świata nauki.

ZOBACZ Złote Laury "Super Biznesu". Historia wielkiej gali

Kongres 590 2021: Grzegorz Napieralski: sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie?

Plan debat w trakcie Złotych Laurów "Super Biznesu"

Pierwsza debata pod tytułem "Silna gospodarka podstawą silnego Państwa" odbędzie się o godzinie 10.00. Do udziału w niej zaproszono eksperta Forum Obywatelskiego Rozwoju Sławomira Dudka, głównego ekonomistę PKO BP Piotra Bujaka, Głównego Ekonomistę Federacji Przedsiębiorców Polskich Łukasza Kozłowskiego oraz Członka Zarządu, Dyrektora Departamentu Prawa i Legislacji ZPP Jakuba Bińkowskiego. Debatę poprowadzi Łukasz Trybulski.

Drugą debatę zatytułowano"Trzy dekady działalności, trzy dekady rozwoju - gospodarka w dobie przemian", została wpisana w harmonogram na 11:00. Jej założenia dotyczą ostatnich 30 lat działania instytucji, oraz ich osiągnięć w skali makro, jak i mikro. Zaproszeni goście to prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewcz, Prezes MSD Polska Dymitri Gitas oraz Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu Cezariusz Lesisz. Debatę poprowadzi Tomasz Walczak.

Trzecia debata pod tytułem "Polski Ład - Czy to jest rewolucja podatkowa i społeczna" zaplanowana została na godzinę 12:00. W jej trakcie poruszone zostaną najważniejsze tematy fiskalne Polskiego Ładu, zmiany z zakresu polityki społecznej, jego konsekwencja i ocena reformy przez przedsiębiorców. Uczestnikami debaty mają być m.in. wiceminister rodziny Stanisław Szwed, Łukasz Czernicki, główny ekonomista Ministerstwa Finansów, Piotr Soroczyński, główny ekonomista Krajowej Izby Gospodarczej , prezes grupy LUX MED Anna Rulkiewicz oraz Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Prowadzącym debatę będzie Hubert Biskupski.

Sonda
Myślisz, że Polski Ład poprawi twoje życie?

Partnerem Strategicznym Gali jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo a Partnerami Gali są Agencja Rozwoju Przemysłu i Grupa Lotos.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze