Subway

i

Autor: Shutterstock

Niesamowita promocja

Dostaną jedzenie do końca życia za darmo! Wystarczy, że zmienią nazwisko. Na jakie?

2023-08-18 5:02

Subway wprowadził niedawno nową promocję dla swoich klientów. Zwycięzca konkursu będzie mógł za darmo jeść do końca życia kanapki serwowane w sieci. Jedynym warunkiem jest zmiana nazwiska na „Subway”. Sieć zapewnia, że pokryje wszelkie koszty prawne z tym związane. Promocja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

Subway – darmowe kanapki do końca życia

W konkursie sieci  Subway mogła wziąć udział każda dorosła osoba mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Zapisy trwały od 1 do 4 sierpnia. Po tym czasie nastąpi losowanie zwycięzcy, który będzie mógł jeść darmowe kanapki do końca życia. Musi tylko oficjalnie zmienić swoje nazwisko na nazwę sieci. Jak podaje portal bezprawnik.pl – w ciągu 96 godzin prawie 10 000 osób zadeklarowało udział w konkursie. Subway poinformował, że jeden zwycięzca zostanie wybrany w tym miesiącu. Oprócz kanapek, wybrana osoba otrzyma również środki na pokrycie kosztów prawnych i administracyjnych związanych z procesem zmiany nazwiska. Akcja promocyjna jest związana z premierą nowego menu w restauracjach Subway w Stanach Zjednoczonych, które po raz pierwszy oferują świeżo krojone mięso.

Subway na sprzedaż

Jednocześnie trwają poszukiwania nabywcy dla sieci Subway. Jak podał ostatnio Reuters, wartość sieci może wynieść nawet 9 miliardów dolarów, a potencjalna transakcja sprzedaży miałaby zostać sfinalizowana do końca sierpnia. Założony w 1965 roku Subway, z siedzibą w Connecticut, jest własnością rodzin założycieli. Sieć posiada ponad 37 000 restauracji w ponad 100 krajach.

Sonda
Często jadasz w restauracjach typu fast food?
Pieniądze to nie wszystko - Sławomir Dudek
Listen on Spreaker.
Najnowsze