Dzień Babci i Dziadka 2022. Tanie prezenty w Biedronce

2022-01-20 17:57

Prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta nie musi być drogi. Tak naprawdę liczy się fakt, że o nich pamiętamy. Podczas tych dni warto złożyć babciom i dziadkom życzenia, uściskać ich i wręczyć drobny upominek. Dużo ciekawych i niedrogich propozycji znajdziemy w Biedronce.

Dzień Babci już jutro, a dzień później swoje święto obchodzą dziadkowie. Czas najwyższy kupić upominki, które ucieszą naszych kochanych seniorów. Tanie słodycze, kosmetyki i kwiaty możemy kupić w Biedronce. Sieć przygotowała super promocje na te wyjątkowe święta.

Niecałe 10 zł zapłacimy za wodę perfumowaną damską Be Beauty 75 ml, tyle samo kosztuje nieco większe opakowanie wody perfumowanej Bi-es. May tez ofertę dla dziadków – wodę toaletową Lucca Cipriano w tej samej cenie co wody dla pań. Możemy też kupić w dobrej promocji kosmetyki Nivea Men: żel do golenia za 9,99 zł, wodę lub balsam po goleniu – 17,99 zł czy piankę do golenia – 7,99 zł.

Emerycie uważaj! Oszuści podszywają się pod numer ZUS

Do 22.01 w Biedronce trwa też wielka wyprzedaż wybranych kosmetyków. Z kartą Moja Biedronka obowiązuje na nie promocja 1+1 gratis. Tu też warto poszukać dobrego prezentu. Mamy również ciekawą promocję na książki. Przy zakupie 2 książek otrzymujemy rabat – 50 proc. na druga tańszą.

Nasze babcie i dziadkowie z pewnością ucieszą się na słodkości. Pyszne czekoladki Merci, rożne rodzaje kupimy z kartą Moja Biedronka za 10,99 zł, pod warunkiem, że kupimy dwa opakowania. Rodzaje można dowolnie mieszać. W dniach 21-22.01 mamy okazję za darmo dostać wszystkie czekolady Milka, na te pyszne słodycze obowiązuje bowiem promocja 2+2 gratis, z kartą Moja Biedronka.

Polski Ład. Kuriozalna podwyżka składki zdrowotnej. Zapłacisz kilka tysięcy złotych

Warto kupić kawę bez VAT. Wszystkie kawy marek Lavazza, Jacobs, Nescafe są tańsze o 23 proc. Biedronka nie zapomniała też o kwiatach . Bukiet tulipanów kosztują od 8,99 zł (7 szt. ) do 23,99 zł (19 szt). Bukiet róż, 11 szt. kupimy już. za 9,99 zł. Niedrogie są też kwiaty w doniczkach, np. kalanchoe za 8,99 zł.

Tańczące z Promocjami 18.01.2022
Sonda
Dzień babci i dzień dziadka - jakie prezenty lubisz wręczać najbardziej?
Najnowsze