Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Biedronka

Promocje

Dzień Babci i Dziadka 2023. Po prezenty idź do Biedronki

2023-01-19 15:44

Święto wszystkich Babć i Dziadków tuż tuż. Najwyższa pora kupić naszym kochanym seniorom upominki, żeby pokazać jak wiele dla nas znaczą. Doskonałe prezenty znajdziemy w Biedronce. W ofercie sieci mamy kwiaty, słodycze, czy aromatyczne herbaty i kawy. Biedronka przygotowała również specjalne zestawy prezentowe, które można zamówić w aplikacji Glovo.

 Biedronka - Promocje na Dzień Babci i Dziadka

Jednym z najbardziej sprawdzonych prezentów są kwiaty, których szeroki wybór można znaleźć w sklepach sieci Biedronka. Do 21 stycznia br. na klientów w sklepach czekają m.in. azalie w kolorowym rożku lub hiacynt (3 cebulki) w cenie 7,99 zł/szt., czy kalanchoe w ozdobnej doniczce w cenie 15,99 zł/szt. W wazonie Babci i Dziadka pięknie będzie się też prezentować bukiet 11 róż (długość 40 cm) w cenie 11,99 zł/bukiet lub 15 tulipanów dostępnych już za 19,99 zł/bukiet. Ci, którzy cenią różnorodność, mogą zdecydować się na mieszany bukiet premium w cenie 31,99 zł.

Biedronka - super promocje na słodycze

 Do 21 stycznia br. wszystkie produkty marki Bonitki są dostępne w promocji, dzięki której drugi (tańszy) z nich możemy nabyć za połowę ceny przy zakupie 2 sztuk. Promocją „1+1 gratis” zostały objęte również wszystkie herbaty Remsey. Zwolennicy kawy mogą zaś wybierać spośród całego wachlarza aromatycznych kaw Jacobs – drugi produkt nabędą w cenie niższej o 40 proc. (oferta promocyjna na herbaty i kawy obowiązuje z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki). Promocją zostały objęte także wszystkie produkty E.Wedel. Z aplikacją Biedronki lub kartą Moja Biedronka, drugi (tańszy produkt) można kupić w cenie niższej o 75 proc. przy zakupie 2 produktów w ramach jednej transakcji. Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci  cena za każde z nich wynosi 11,99 zł. Biedronka proponuje również praliny Ferrero Rocher już za 8,99 zł. Świetnym pomysłem na upominek okaże się również syrop Vitalsss Plus Cardio w cenie 24,99 zł, który wesprze naszych bliskich w utrzymaniu dobrej formy.

Zestawy prezentowe z dostawą pod drzwi

Warto skorzystać z opcji zamówienia zestawu prezentowego dla Babci i Dziadka za pośrednictwem Sklepu Internetowego Biedronka w aplikacji Glovo lub ekspresowej dostawy produktów w ramach usługi BIEK (również w aplikacji Glovo). Biedronka przygotowała łącznie osiem zestawów prezentowych. Ceny zestawów rozpoczynają się już od 33,98 zł. Za pośrednictwem aplikacji Glovo ich dostarczenie będzie znacznie szybsze, a w przypadku skorzystania z usługi BIEK – prezent może trafić do adresatów nawet w kilkanaście minut. Oferta obowiązuje od 19 do 22 stycznia br., w 110 miastach, gdzie Biedronka współpracuje z Glovo oraz w 6 miastach, gdzie oferuje usługę BIEK.

Sonda
Obchodzicie dzień babci i dzień dziadka?
Tańczące z promocjami 19.01.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze