technologiczny prezent na dzień ojca

i

Autor: Materiały prasowe technologiczny prezent na dzień ojca

Dzień ojca 2022. Jaki prezent wybrać na Dzień Ojca? [ZDJĘCIA]

2022-06-20 20:57

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ojców. W Polsce to święto obchodzimy od 1965 roku. Zawsze wypada 23 czerwca. Z tej okazji składamy ojcom życzenia i obdarowujemy prezentami od serca. Podpowiadamy, co można ofiarować naszym ojcom.

Warto sprawić, aby Dzień Ojca był wyjątkowy i podarować coś, co sprawi im przyjemność i spowoduje, że uśmiech zagości na ich twarzach. Dobór prezentu zazwyczaj wiąże się z pewnymi wątpliwościami, czy to, co podarujemy, będzie się drugiej stronie podobało. Należy jednak pamiętać o tym, że ważna jest pamięć i to, by był to prezent płynący prosto z serca. Prezentujemy kilka ciekawych i praktycznych technologicznych propozycji, które mogą ucieszyć każdego tatę w dniu jego święta.

Masażer wibracyjny 

Podręczny masażer to urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako prezent dla każdego taty, zmagającego się z różnego rodzaju bólami i kontuzjami. Zadowoli on zarówno ojców uprawiających regularnie sport, jak i tych którzy spędzają cały dzień za biurkiem, czy pracują fizycznie. Świetną propozycją będzie pistolet do masażu Garett Beauty Powerful, który pozwoli na wykonanie profesjonalnego masażu w domowym zaciszu, bez konieczności udawania się do gabinetu masażysty. Ukoi on mięśnie i odpręży po wymagającym treningu bądź po wyczerpującym i ciężkim dniu w pracy. Posiada aż 99 poziomów intensywności dzięki którym będzie można dopasować poziom intensywności masażu do indywidualnych potrzeb.

Urządzenie do wybielania zębów 

Świetnie sprawdzi się lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge. To urządzenie jest domową alternatywą dla zabiegów, przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym. Z powodzeniem pomoże ono usunąć przebarwienia, które pojawiły się np. w wyniku spożywania kawy, herbaty, czy palenia tytoniu. Jest to urządzenie w pełni bezpieczne, wykorzystujące nieszkodliwą dla zdrowia formułę.

Pieniądze to nie wszystko Antoni Kolek

Smartwatche – inteligentne zegarki

Inteligentny zegarek zadowoli  zarówno ojców lubiących ruch i rozmaitą aktywność fizyczną, jak i tych mniej aktywnych, stanowiąc doskonały monitor dla zdrowia. Doskonale sprawdzi się tu smartwatch Garett Men Elegance RT. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy ze sobą bogactwo rozmaitych funkcji z atrakcyjnym designem. To, co czyni ten zegarek wyjątkowym, to fakt, że w wielu sytuacjach może on zastąpić telefon komórkowy, wyświetlając powiadomienia na naszym nadgarstku. Po sparowaniu ze smartfonem można także wykonywać za jego pośrednictwem połączenia.

Zobacz też: Minister Maląg: programy społeczne będą realizowane mimo trudności

Kolejną propozycją, która będzie doskonałym podarunkiem z okazji tego dnia, jest smartwatch Garett Sport Tactic. Umożliwia mierzenie pulsu, ciśnienia, a także poziomu natlenienia krwi. Wspiera także odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, wysyłając przypomnienia o konieczności napicia się wody.

Trzecią propozycją jest smartwatch Garett Men Style. Ten model sprawdzi się szczególnie u mężczyzn uprawiających rozmaite sporty. Posiada on aż 8 trybów sportowych, dzięki którym Twój tata będzie mógł uprawiać swoją ulubioną aktywność, a dodatkowo cechuje się niezwykle eleganckim designem. Z powodzeniem będzie pasował do oficjalnej stylizacji czy garnituru.

Sonda
Masz już prezent na Dzień Ojca?
Najnowsze