Sklep Carrefour

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Emeryci dostaną zniżkę w Carrefour. Powód? Inflacja

2022-02-02 18:40

Carrefour wspiera seniorów w czasach galopującej inflacji. Jak podaje francuska sieć handlowa, w każdy wtorek lutego seniorzy odwiedzający hiper- i supermarkety Carrefour mogą zyskać do 15 proc. zniżki na całe zakupy w formie e-kuponu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Posiadacze aplikacji Mój Carrefour niezmiennie mogą także korzystać z 10 proc. zniżki na weekendowe zakupy, a rodziny wielodzietne z podobnej zniżki z Kartą Dużej Rodziny obowiązującej w każdy dzień tygodnia. Z początkiem lutego Carrefour obniżył również ceny ponad 18 500 produktów o wartość podatku VAT oraz dołączył do nich blisko 1000 kolejnych.

Carrefour dodatek inflacyjny dla seniorów

W lutym wszyscy klienci posiadający Kartę Seniora Carrefour skorzystają z wyższego rabatu na zakupy. Zniżka sięgająca 15 proc. dotyczy zakupów robionych we wtorek w dowolnym hiper- lub supermarkecie Carrefour w całej Polsce. W zależności od całościowej kwoty zakupów seniorzy otrzymają e-Kupon Senior o wartości nawet 45 złotych, który mogą wykorzystać przy kolejnych zakupach. Kartę Seniora może bezpłatnie wyrobić każda osoba powyżej 60. roku życia w hipermarketach i supermarketach Carrefour. Klienci ceniący wygodę mogą przenieść kartę również do aplikacji Mój Carrefour, co zarazem pozwala na łatwiejsze skorzystanie z dodatkowych kuponów rabatowych oraz innych ofert i promocji. Szczegółowe zasady rabatów Karty Seniora Carrefour są dostępne na stronie internetowej Carrefour.pl oraz w sklepowych punktach obsługi klienta.

Carrefour kontynuuje również popularne rozwiązanie rabatowe dla posiadaczy aplikacji Mój Carrefour. Dzięki niej wszyscy klienci korzystający z aplikacji co tydzień w weekend otrzymują 10 proc. rabatu na zakupy.

W związku z czasowym wprowadzeniem od 1 lutego zerowej stawki VAT na wybrane produkty pierwszej potrzeby Carrefour obniżył ceny ponad 18 500 artykułów, takich jak m.in. warzywa i owoce, wędliny i mięsa, olej, nabiał czy pieczywo. 

Dodatkowo sieć podjęła decyzję o obniżce i utrzymaniu konkurencyjnych cen na blisko 1000 kolejnych produktów, które klienci wybierają najczęściej podczas swoich zakupów, np. z kategorii kosmetyków, chemii domowej czy pozostałych produktów spożywczych nieobjętych obniżką VAT.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.
Sonda
Robisz zakupy w weekendy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze