Gang Fajniaków w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe

FAJNIAKI w Biedronce ZA DARMO! Wiemy jak je zdobyć

2021-01-30 17:42

Twoje dziecko uwielbia Gang Fajniaków? Teraz możesz dostać te słynne maskotki z Biedronki za darmo! Sprawdź, co musisz zrobić, żeby dostać Fajniaki za darmo w Biedronce. Musisz najpierw przyjść do sklepu w określony dzień i spełnić dwa ważne warunki.

Gang Świeżaków, Gang Fajniaków - miliony polskich dzieci pokochały te maskotki! Dlatego ta wiadomość na pewno je ucieszy. Teraz można dostać te słynne maskotki z Biedronki za darmo! Co trzeba zrobić, żeby dostać Fajniaki za darmo w Biedronce? Przede wszystkim musisz udać się do jednego ze sklepów sieci Biedronka 31 stycznia 2021, w pierwszą w tym roku niedzielę handlową.

NIE PRZEGAP: Joe Biden jest POLAKIEM! Pochodzi z PIASTÓW

Po drugie, musisz wtedy zrobić zakupy za co najmniej 89 zł i zeskanować kartę „Moja Biedronka”. Na jeden paragon na 89 złotych przypada jedna darmowa maskotka. Co więcej, w tę kwotę nie mogą się wliczać wyroby alkoholowe, tytoniowe, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, płatności za usługi i doładowania, karty podarunkowe i doładowania do nich. Uwaga! Pamiętaj, że liczba dostepnych za darmo maskotek jest ograniczona!

NIE PRZEGAP: Dramat Meghan Markle i rodziny królewskiej. Mały Archie już chodzi na TERAPIĘ!

Skok na fajniaki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze