Gang Fajniaków w Biedronce. Wielka zmiana w zasadach akcji. Dostaniesz maskotkę szybciej

2020-09-18 11:59 Karolina Januszek
Gang Fajniaków w Biedronce
Autor: Materiały prasowe Nowa akcja promocyjna Biedronki

Akcje marketingowe Biedronki to często prawdziwe strzały w dziesiątkę. Takimi były np. zbieranie naklejek i wymienianie ich na maskotki Słodziaków albo Świeżaków. Teraz Biedronka wróciła z kolejną odsłoną akcji. Klienci sieci zbierają naklejki, tym razem na Gang Fajniaków. W najbliższy weekend Biedronka zmienia zasady akcji. Ulubione pluszaki i książki o ich przygodach zdobyć szybciej, ponieważ siec podwaja liczbę naklejek za zakupy. Dotyczy to sklepów stacjonarnych i zakupów online, przez aplikację Glovo.

Wesoła ekipa Gangu Fajniaków zdążyła już skraść serca dzieci i ich rodziców. Mimo że akcja zaczęła się 27 sierpnia, to padły już pierwsze rekordy. Wystarczyło jedynie 10 dni, żeby 140 tys. książek i 100 tys. maskotek Gangu Fajniaków trafiło w ręce ich fanów.

Zobacz także: Lidl będzie rozdawał piwa! Zobacz, co trzeba zrobić

W sobotę, 19 września zakupy w ponad 3 tys. sklepów Biedronka oznaczają podwojenie naklejek na Fajniaki lub książkę o ich przygodach. Ci klienci, którzy nie skorzystają z tej okazji, mają jeszcze szanse na podwojenie naklejek w niedzielę niehandlową 20 września, przy zakupach poprzez aplikację Glovo, usługę dostępną w większych polskich miastach. Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo dostępne są: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Zielonej Górze, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu i w Rzeszowie.

- Najlepszy sposób na naukę to zabawa, dlatego realizowane przez nas dotychczas akcje z pluszowymi bohaterami w roli głównej zdobywają tak ogromną popularność. Za Gangiem Fajniaków stoi szczególnie ważne przesłanie, z którym chcemy dotrzeć możliwie jak najszerzej: najmłodszym odbiorcom przypominamy o wartości, jaką ma dbanie o przyrodę, a ich rodzicom pokazujemy, jak wspólnie możemy wspierać polską gospodarkę. Ułatwiamy obydwa te zadania w ten weekend. Mamy nadzieję, że dzięki temu superbohaterowie trafią do domów naszych klientów, gdzie mają do wykonania ważną misję - Dorota Wrotek-Gut dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka

Sprawdź też: Ćwiartka z kurczaka za 2 złote, winogrona za 4 złote! Giga promocje w Lidlu i Biedronce [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

Jak zdobyć Fajniaka?

Gang Fajniaków tworzą Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i ten, który niekoniecznie służy przyrodzie: Smog Stefek.

Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek. 19 i 20 września ta liczba się podwaja – do zgarnięcia będzie zatem aż 10 dodatkowych naklejek:

za zakupy z kartą Moja Biedronka

za zakup co najmniej jednego warzywa lub owocu

za zakup produktów z oferty specjalnej

dodatkowy benefit „Kupuj co polskie”, przyznawany za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki

Tańczące z Promocjami 17 IX

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.