Gang Słodziaków

i

Autor: JERONIMO MARTINS POLSKA

Gang Słodziaków. Jak je zdobyć? [ZDJĘCIA]

2018-08-27 14:29

Hit Biedronki, jakim był Gang Świeżaków powraca w postaci Gangu Słodziaków! Nowe, wyjątkowe maskotki są już dostępne. My przedstawiamy Państwu wszystkich bohaterów Gangu Słodziaków i ich historię, a także zasady akcji.

- Jest ich sześcioro. Do niedawna można ich było spotkać w lesie, teraz wkraczają do Biedronki. „Gang Słodziaków”, czyli lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia, sprawi, że żadne dziecko nie zazna już nudy! - Radośnie informuje swoich klientów Biedronka.

Nowe maskotki, które zastąpiły Gang Świeżaków, to nie warzywa, owoce czy – jak sugeruje nazwa – słodycze. To puszyste zwierzątka, które znamy z polskich łąk i lasów. Zdobyć je można od 27 sierpnia, a cała akcja potrwa do 18 listopada 2018 roku. Odebrać pluszaki będzie można do grudnia 2018 lub do wyczerpania zapasów. Jednak nie tylko chodzi o same maskotki. W Biedronce będzie dostępna także książeczka dla dzieci, „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, która przybliży nam życie naszych małych bohaterów.

- Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu – informuje Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt.

Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Tę wyjątkową pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt.

Jak zdobywać punkty (naklejki)? Każde 40 zł wydane w Biedronce to 1 punkt. Każda wielokrotność 40 zł to dodatkowy 1 punkt. Zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka to dodatkowy 1 punkt do każdych wydanych 40 zł. Zakup warzywa lub owocu to dodatkowy 1 punkt do każdych wydanych 40 zł. Zakup produktów z oferty specjalnej za min. 10 zł to dodatkowy 1 punkt do każdych wydanych 40 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany