Gang Swojaków

i

Autor: materiały prasowe Gang Swojaków

Gang Swojaków w Biedronce: jak je dostać? Jak wyglądają?

2021-08-25 11:01

Sieć sklepów Biedronka rusza z kolejną akcją, w której w zamian za zakupy w sklepie, będzie można odebrać maskotki. Po spektakularnych sukcesach "Gangu Świeżaków", czy "Gangu Słodziaków" przyszła kolej na "Gang Swojaków" inspirowanych występującymi w Polsce gatunkami zwierząt. Sieć sklepów przedstawiła warunki, które klienci muszą spełnić, żeby odebrać maskotki, znów trzeba będzie zbierać naklejki. To jednak nie koniec, Biedronka wiążę swoją promocję z ochroną zwierząt. Sieć obiecuje wsparcie Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra".

Biedronka pokazała cały "Gang Swojaków"

Jak podkreśla sieć Biedronka, ich nowa akcja edukacyjno-lojalnościowa będzie stanowić nie tylko przygodę dla klientów, ale także realną pomoc dla zwierząt. Maskotki zostały zainspirowane żyjącymi w Polsce gatunkami. Pierwsze sześć Swojaków to Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Jola. Druga reprezentuje zagrożone wyginięciem polskie zwierzęta, dokładnie żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia

ZOBACZ: Piwo bezalkoholowe z Biedronki miało alkohol w dużej dawce

Ceny warzyw i owoców szokują! Kupujący oburzeni

Ponadto akcja ma na celu pomóc także młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody. Biedronka deklaruje również wsparcie dla polskiej gospodarki i rolnictwa, zamieszczając dodatkowy punkt w regulaminie promocji. Za kupowanie polskich produktów, a w szczególności warzyw i owoców, klienci dostaną dodatkowe punkty do wymiany na maskotki.

Warunki promocji na Gang Swojaków w Biedronce

Zbierać naklejki na maskotki można już od jutra (czwartek, 26 sierpnia) do 20 listopada 2021 roku. Aby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorki Sonii, Raczka Romka, Meduzy Mileny lub Wiewiórki Wioli trzeba mieć 80 naklejek. Z kolei na żubra, sóweczkę, wilka, morświna i jeża wystarczy 60 naklejek. 

Jedną naklejka jest przyznawana za każde wydane 50 zł na zakupy w Biedronce. Ponadto można zdobyć dodatkowe naklejki na każde 50 zł za wykorzystanie karty Moja Biedronka, kupno produktów objętych akcją "Kupuj co polskie", produktów specjalnych, które są dodatkowo oznaczone na sklepowych półkach i za zakup warzyw i owoców uprawianych w Polsce.

Gang Swojaków

i

Autor: materiały prasowe Gang Swojaków
Sonda
Będziesz zbierać naklejki w Biedronce?

Po zebraniu naklejek, maskotki będzie można odebrać do 1 grudnia bieżącego roku, lub do wyczerpania zapasów. Biedronka planuje wypuszczać również książki o Gangu Swojaków. Od jutra za 20 naklejek będzie można nabyć książkę Renaty Piątkowskiej "Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc". Sieć sklepów obiecuje również, że klienci, którzy zrobią zakupy w niedzielę handlową 29 sierpnia będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty, dzięki której zdobycie pierwszego Swojaka ma być znacznie prostsze.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze