Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

To jest hit

Gigantyczna promocja w Biedronce. Papier toaletowy za 70 groszy!

2023-03-04 7:57

Sobota to dzień, kiedy robimy duże zakupy i chętnie korzystamy z promocji. Rewelacyjną ofertę na ten dzień przygotowała Biedronka. Tylko w sobotę 4 marca możemy kupić papier toaletowy w super cenie. Sprawdź warunki promocji w Biedronce.

Promocja w Biedronce – ile zapłacimy za papier toaletowy?

Za papier toaletowy płacimy krocie. Ten artykuł pierwszej potrzeby drożeje z tygodnia na tydzień. A przy szalejącej inflacji liczymy każdą wydaną złotówkę. Dlatego warto skorzystać z promocji w Biedronce. Tylko w sobotę 4 marca we wszystkich sklepach dyskontu możemy kupić papier toaletowy Queen Biały, 2 -warstwowy, opakowanie 8 rolek za 5,89 zł. Z promocji można skorzystać z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Cena jednej rolki – 0,74 zł. Limit dzienny to 2 opakowania na kartę Moja Biedronka.

To nie jedyne promocje na papier toaletowy w Biedronce. Jeśli kupimy 2 opakowania papieru toaletowego Queen Cotton Premium, 4 – warstwowy, 10 rolek, to za jedno opakowanie zapłacimy 16,99 zł. Cena jednej rolki w tej promocji to 1,70 zł. Z kolei kostka żelowa do WC Agent Max, 75 ml, różne rodzaje, w promocji kosztuje 7,49 zł (cena przy zakupie 2 opakowań), a kupując 2 opakowania zawieszki do WC Bref Power Activ, 2x50 g, różne rodzaje, za jedno zapłacimy 10,39 zł.

Biedronka papier toaletowy 5,89 zł

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?
Tańczące z promocjami_2023_03_02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze