Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Wielkie nagrody

Do wygrania wielkie pieniądze. Jesienna loteria w Kauflandzie

2022-10-10 14:19

Sieci handlowe często rozdają nagrody za zakupy. Tym razem wielkie atrakcje czekają na klientów w Kauflandzie. W „Jesiennej loterii” można zdobyć setki tysięcy nagród a także vouchery na zakupy na rok o wartości 24 tys. zł. Promocja jest ważna do 16 listopada. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, żeby wygrać wielkie pieniądze.

Jesienna loteria w Kauflandzie - jak wziąć udział?

Kolejna sieć organizuje loterię, w której można wygrać cenne nagrody. Do 16 listopada w sklepach popularnej sieci Kaufland trwa „Jesienna loteria”. Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Każdy klient, który wyda podczas zakupów w sklepie minimum 100 zł dostaje przy kasie zdrapkę. Z loterii wyłączone są zakupy napojów alkoholowych (w tym piwa alkoholowego), wszelkich wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych, kart podarunkowych, kart do telefonu typu pre-paid, doładowań telefonów.

Po odebraniu zdrapki od sprzedawcy, sprawdź, czy wygrałeś. W razie wygranej postępuj zgodnie z instrukcją ze zdrapki. Bez względu na to, co kryło się pod Twoją zdrapką, zarejestruj się na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl i graj o nagrody główne. Pamiętaj – zachowaj zdrapkę i oryginał paragonu do końca loterii.

Jesienna loteria w Kauflandzie - co można wygrać?

Wygrać można ponad 850 000 nagród tzw. natychmiastowych, m.in. magnesy na lodówkę, żetony do wózków, vouchery do wykorzystania w trakcie kolejnych zakupów o wartości 2 zł i 5 zł oraz po zarejestrowaniu na stronie: 400 zł a także karty paliwowe o wartości 400 zł. Osoby, które dodatkowo zarejestrują swój paragon na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl, mogą zdobyć cenne nagrody główne. Można będzie wygrać np: 15 voucherów na całoroczne zakupy w sklepach Kaufland o wartości 24 000 zł i 20 voucherów na wycieczkę o wartości 6 000 zł każdy.

 loteria jesienna w Kauflandzie

i

Autor: Kaufland/materiały prasowe loteria jesienna w Kauflandzie
Sonda
Czy robisz zakupy w Kaufland?
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 06.10.22
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze