sklep Pepco

i

Autor: materiały prasowe sklep Pepco

Hitowe produkty w Pepco za 10 zł

2021-07-29 15:07

Promocje w Pepco mogą przyciągać uwagę wielu konsumentów. Tym razem bierzemy pod lupę ciekawe produkty w cenie 10 zł. Za taką kwotę w promocji można kupić wakacyjne koszulki, naczynia żaroodporne, świecące girlandy czy akcesoria kuchenne. Na pewno jest w czym wybierać. W naszej galerii prezentujemy produkty z Pepco za 10 zł. Jednak by kupić je w promocyjnej cenie, trzeba się spieszyć, bo oferta obowiązuje do 4 sierpnia. Po tym dniu już będzie obowiązywała nowa gazetka promocyjna Pepco.

Promocje w Pepco mogą zainteresować wielu konsumentów. Przejrzeliśmy obowiązującą ofertę promocyjną w Pepco. Wybraliśmy produkty w cenie 10 zł dostępne w sklepach Pepco. Co można kupić za taką pulę? Uwagę przyciągają wakacyjne, damskie, bawełniane koszulki nawet za mniej niż 10 zł, bo za 8 zł. Warto podkreślić, że dostępne są koszulki od rozmiaru S do rozmiaru XXXL w kolorze szarym i grafitowym. Przeglądając gazetkę Pepco, zwracamy szczególną uwagę na naczynie żaroodporne w cenie 10 zł. Naczynie ma pojemność 1 litra i ma pokrywkę żaroodporną, dzięki czemu można przygotowywać w nim wiele rozmaitych dań lub z jednego naczynia zrobić dwa (głębsze i płytkie). W dziale "kuchnia" za 10 zł znajdziemy też akcesoria kuchenne (łopatki, szczypce, mieszadła, nabierki). Coś ciekawego znajdziemy również do pokoju. W cenie 10 zł dostępna jest girlanda świetlna LED, 10 kul o średnicy 6 cm każda. Długość łańcucha to około 165 cm. Sieć zaznacza, że w cenie produktu nie ma zawartych baterii. Do pokoju idealnie będzie nadawała się też elegancka, ceramiczna osłonka na doniczkę w cenie 10 zł. Średnica osłonki na donicę to 13,5 cm, a wysokość 13,2 cm. Osłonka jest zdobiona wytłoczonym wzorem. Promocyjne ceny na wymienione produkty obowiązuje do 4 sierpnia.

Polski Ład. Nowa kwota wolna od podatku, wyższe emerytury i zmiany w składce zdrowotnej. Kto na nim zyska, a kto straci? Sprawdź!
Sonda
Czy często robisz zakupy w Pepco?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze