Aby skorzystać z e-wizyty, wystarczy mieć komputer z kamerą i mikrofonem

i

Autor: pixabay

Dla firm

Ile kosztuje strona internetowa? Każda firma powinna ją mieć

2022-09-24 18:27

Prowadząc własną działalność, która opiera się m.in. na sprzedawaniu produktów bądź usług ważna jest odpowiednia reklama, która przyciągnie nowych klientów. Dobrym pomysłem jest zaistnienie w internecie i stworzenie swojej własnej strony. Przedsiębiorcy mają do wyboru mnóstwo ofert i niekiedy ciężko im wybrać właściwą osobę bądź firmę do pomocy, a i cena potrafi mocno przerazić. Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa i dlaczego warto ją posiadać?

Własna strona internetowa, czyli jak pozyskać nowych klientów?

Przy obecnej drożyźnie i inflacji warto postawić na proste rozwiązania, dzięki którym dobrze zareklamujemy naszą działalność, a przy tym nie poniesiemy dużych kosztów. Wiele firm oferuje mnóstwo ciekawych dodatków do strony internetowej, jednak te niekiedy okazują się być zbędne. W obecnych czasach niemalże wszystko odbywa się w internecie. Tak jest prościej, szybciej i łatwiej. Aby przyciągnąć nowych klientów i rozwinąć swoją markę stworzenie własnej strony internetowej dedykowanej sprzedawanym produktom bądź usługom to “strzał w dziesiątkę”. 

Nie należy jednak kierować się najniższą ceną, ponieważ wykonanie profesjonalnej strony wymaga wielu godzin pracy, jak i fachowej wiedzy. 

Forum w Karpaczu 2022: Aleksandra Wilk

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena za stworzenie strony internetowej zależy od wielu czynników i w pakiecie powinniśmy otrzymać: indywidualny projekt, gwarancję działania, doradztwo i szkolenie z obsługi, optymalizację SEO, a także niezbędne wsparcie w późniejszych etapach. 

Prosta strona internetowa składająca się głównie z zakładek kosztuje ok. 1500 zł - 2000 zł. Bardziej profesjonalna przeznaczona dla większych firm wyniesie nas ok. 2000 zł - 5500 zł. Drożej zapłacimy za stronę będącą jednocześnie sklepem internetowym, gdzie możemy wystawić na sprzedaż swoje produkty. Cena za taki sklep to ok. 4000 zł - 15 000 zł. W przypadku małych przedsiębiorstw wystarczy prosta strona, dzięki której będzie można w łatwy sposób zaistnieć w sieci. Oczywiście, warto wziąć pod uwagę również reklamę i promowanie strony. W sytuacji gdy nie posiadamy wystarczające budżetu, dobrym pomysłem będzie zareklamowanie swoich produktów i usług, a także działającej już strony internetowej na platformach społecznościowych. 

Sonda
Prowadzisz swoją działalność gospodarczą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze